şükela:  tümü | bugün
  • bu tip durumlarda ölü taklidi mi yapıyorduk? nasıl gidiyordu bunlar?
  • beyin.dll bulunamadı
  • (bkz: hatunları hariç de lan) bari taş olursun.
  • bence başlık sahibi ironi yapıyor. yoksa şakaysa komik, gerçekse daha komik şeyler sıralamış.
  • ama terör yok, her gün geçirilen zam yağmuru yok, her gün kendi dini veya siyasi görüşünden olmayana hakaret eden reisleri yok, inancından dolayı linç edilme yok, parası olanın kollandığı bir hukuk sistemi yok, iktidardaki zihniyetin uşaklığı yok, cinnet getiren bir toplum yok, mahalle baskısı yok vs vs bu böyle uzar gider.

tercihim barakadan hallice evde, ikea'dan eşyalarla, otobüste yolculuk etmekten yanadır.
  • isveç'in iban numarasını verin lütfen gereğini yapalım; gözlerimden yaş getirendir.
  • yazilan dogruysa, ısvecte bir gocmen evinden bahsediyor olabilir. gocmus gelmis adam sehir merkezinde ev olmus milyon dolar. nasil alsin? yedi göbek isvecli birinin stokholmde bir adada bahceli 2 katli evinin onundeki iskelesinde teknesi vardir. ıskelesinin bir yaninda kapali tekne garaji vardir evlerinin icini görmedim. ısvec kisi basi tekne sayisi orani en yuksek ulke diye hatirliyorum
  • isvec yabanci kayniyor..her yer de kokuyo..
  • bizi deniyor bence.

doğru diyor ama bizim gibi ihtiyacı olmadığı halde 5-10 tane ev almıyorlar. ayrıca 2 kişi 1+1, 2+1 yeterken gidip 4+1 ev almaya yeltenmiyorlar. ya da varaklı eşyalar kullanmıyorlar. denetimli serbestlik diye birşey yok. birşey yasaksa yasaktır. kimse kimseye kural çiğnemek için para yedirmiyor.

ha diyorsan ki iklimi güzel, meyvesi sebzesi güzel, insanı kültürü güzel, o bile eskidendi. geçti o devirler. ne yağmur yağar oldu ne kar doğru düzgün. meyvesininde sebzesininde eski tadı yok. olanlarda yurtdışına satılıyor. insanlar desen üst düzeyde saygısız.

daha sayacaktım ama yoruldum.