• ciddi mi makara mı yazdığı konusunda şüpheler bulunan yazarın açtığı art niyetli başlık.

bu yazar kardeşimizin ciddiyet derecesini anlamak için sabahtan akşama kadar aynı başlığa yazdığı 3 entrye bakmak yeterli olacaktır sanırım
  • (bkz: ekşisözlük)

bir girin de bakın başlıklara, dişi olduklarını belli edip attention whoreluk yapmak için “x’li kız y’li kız” tarzı nick alıyorlar, yetmiyor her başlığa “bir kadın olarak” ile başlayan giriler döşüyorlar, olur da entryde bahsetmeyi unuttu ise edit: dişi birey yazıyorlar, o da yetmiyor profil resmine ya bir kadın resmi(kendileri mi değil mi bilecek hâlimiz yok) ya da dişiliğine delâlet edebilecek bir fotoğraf koyuyorlar, hiçbiri mi olmadı? koşun regl başlığına, orada mutlaka kendi deneyimlerini paylaşmıştır zaten biliyorlar sözlük yoğun bir liseli asosyal abaza nüfusa sahip oradan mesaj kutuları çayır çimen olacak kaşarımız da ego tatmini yapıp sarkmış göbeğini masanın üzerine koyup kikirdeyerek entry kasmaya ve ilgi çekmeye devam edecek.
  • ilk iki satırı ciddi, sonrakini kıs kıs gülerek şüpheli, son satırları gene ciddi okudum. sonuç ciddimi makara mı anlamadım.
  • izmir'li bir ablamız tarafından hoşt çekilen köpek beyanı engelle geç
  • konuyu açanın bu iddasını anasından öğrendiği aşikar olan başlık ve konusu.
  • açık ara izmirdir.
    bölgeler coğrafyasına göre biliyorsunuz konya tahıl ambarıdır.
    kaşar ambarı ise izmirdir.
    ülkemizin kaşar ihtiyacı diğer bölgelere buradan gelmese de yazın gidilip, bu ihtiyaç giderilir.
    keza ülkemizin narenciye ambarı antalya-mersin iken, fındık ambarı ordu-giresundur.
  • gerçek ekşi sözlük bu değil.
  • nüfus sayısı ve tüketim oranına bakıldığında açık ara farkla istanbul olduğu görülecektir.
hesabın var mı? giriş yap