şükela:  tümü | bugün
  • tam da böyle bi yerdir. her türlü aşırılık. şımarıklık. zirlama. gürültü. kavga. aptallıklar. gösteriş gibi liselerle sayisizca benzer yönü bulunmasidir.
  • (bkz: erkan avcı anadolu teknik endüstri meslek lisesi)

bilen bilir, metroport avm'nin dibinde bu okul. hâlâ devam ediyor mu bilmiyorum ama okulun avm'ye bakan sınıflarından balkonlu kafelere doğru sağanak tebeşir yağmuru olurdu ara ara. * başta ''ne oluyor lan?'' tepkisi verseniz de sonra alışıyordunuz bu duruma. türkiye de aynen böyle işte. önce hiç olmayacak bir şey oluyor ve şaşırıyorsunuz. sonra el mahkum bir şekilde olanlara alışıyorsunuz.
  • keşke sorun sadece (bkz: türkiye'nin kocaman bir lise olması) olsa.sade lise olsa iyi .ola ola bağcılar meslek lisesi olmuş
  • tüm dersleri boş olan bi lise dense yeridir
  • son beş-on yıldır düşmekte olan eğitim kalitesinin yansımasıdır. liselerde ve üniversitelerde eğitim ayağa düştükçe giderek artacak olan durumdur.

tırt eğitimden kaynaklanan boşluğu allaha emanet bir şekilde internet dolduruyor. adam üç-beş aptal youtuber ile beynini dolduruyor. sen bu adamdan zekice bir hareket bekler misin?

ortalık bildiğiniz azgın insan dolu. adam her şeyi yapabilecegini sanıyor, her aklına geleni yapmaya çalışıyor. siz siz olun kendinizi bunlardan koruyun.