• vatan hainleri dış mihraklara inat libya da darbeci hafter ve unsurlarla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.
  • başlığa tıklamadan önce macron’dan çıktığını anladım.

yeminle dünya üzerindeki bütün siyasiler birbirine benziyor. kumanda merkeziniz nerde oğlum sizin?
  • seneler önce sen ve senin gibiler koca burnunuzu libyaya sokarken iyiydi değil mi laz reis! sorgusuz sualsiz uluslararası hukuk nedir dinlemeden bir ülkenin bölünmesinde öncülük ettiniz. bizimkiler de ne yapacağını şaşırdı başta ama sonra tuzlukla koştuk yine.

not: fransızların saldırdığı gece kaddafi kazanmış, iç savaşın bittiğini ilan eden konuşma metni hazırlanıyordu.
  • iyi de, nato'nun reisi ruslarla takılmana bir şey demeyecek mi? ya ab'den ayrılan britanya?

fransa'ya ayar gelecektir. batı bütün değildir.
  • asıl fransa’nın bir diktatörü desteklemesi kabul edilemez.
    bm’nin tanıdığı resmî hükümet türkiye’den yardım istemiş. bizim oradaki varlığımız meşru.
    ama fransa bmgk daimi üyesi olduğu için oyunu ben kurarım diyor. haksız da olsa haklıymış gibi davranıyor.
  • gören de bu dallamaya müsade soran var sanacak.
  • geçti o işler canım geçmiş olsun. libya meselesi tayyip meselesi değil vatan meselesidir. türk devleti yine refleksini göstermiş gerekeni yapmıştır.
    başlığı açan hanzoya hatırlatayım devlet hep 18 yaşındadır. kandilden bağırırsınız artık
  • fransa'nın müdahalesi nasıl kabul ediliyormuş ki, bu kabul edilmesin? dedirten açıklamadır.

fransa ota boka herşeye burnunu sokarken iyiydi, şimdi yok öyle kaybedince mızıklama.

ha adamlar güçlü, bizimkilere geri vites yaptırır mı bilinmez. ama hadsiz bir açıklama.
  • sana kabul et diyen oldu mu macaron?devletin meşru lideri bizi çağırmış biz de kabul etmişiz sanane?
  • amk, sahra afrikasının yarısını arka bahçeniz yaptınız orospu çocukları.

avrupa siyaseti = yüzsüzlükte nirvana
    fransa siyaseti = avrupa x 2
hesabın var mı? giriş yap