şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hangi ilde, hangi ilçede gezici ve sabit radarlar var bildiren uygulama.
  radarlar ülkemizde hiz sınırlarının aşılıp, kazaların önüne geçilmesinin yanı sıra bir gelir kapısı olarakta kullanılıyor.
  bana kalsa her yere hız koridoru yapılmali, her yere radar koyulmali ama şu şartlarda mümkün değil.
  bazen hız sınırını bir kaç kilometre ile aşıp sağlam cezalar yiyebiliyoruz. bu yüzden burada paylaşarak hız konusunda dikkatli ve bilinçli olmayı alışkanlık haline getirmek için düzenlenebilir.
  bildiklerimi yazayım.
  tekirdağ malkara arasında tekirdağ giderken incecik rampasini inince o ile başlayan benzinligin 500 metre önünde s ile başlayan in karsisinda size gözlerini kirpacak.
  tekirdağ malkara arasında tekirdağa giderken çavuşköy'e gelmeden saize içli içli bakacak.
  kesan malkara arası malkaraya gelirken yeni muhacir toki'yi geçerken size selam verecek.
  malkara'nin girişinde ve çıkışında kuş yuvası şeklinde 82 hız sınırı ile güzel fotoğrafınızı çeker.
  çanakkale ezine in girişinde ve çıkışında sınırını hatırlayamadığım 60 olabilir iki fotoğraf çekici :) sizin ve aracınızın fotoğrafıni itina ile adresinize ulaştırır.
  kesan gelibolu arası gelibolu'ya gelmeden feribota yetisecegim diye gaza yuklenmeyin gelibolu'ya iniş rampasinda ağaçların altında gulen yüzüyle ekiplerimiz sizleri karşılayacak.
  keşan gelibolu arasında evrede sapağında 50 km ile fotoğraf cekilmekten hoşlanan sürücüler için güzel bir alternatif hazır.

  trafik kurallarına uyalım. uyumayanlari uyarmayalim kavga çıkıyor sonra vatsap ihbar hatlarina malzeme oluruz. trafik ekipleri uyarsın.

  tepkiler gelmeden önce tekrar yazıyorum. sol şeritten 10 km öteden selektör yapan bir bemeveli değilim ama 99 km ile gidilmesi gereken yerde 100 ile ceza yemek hoş olmuyor.
  allah kazasız belasız hepimizi sevdiklerine ulaştırsın amin.