şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yanmış bitmiş bir mumun dibindeki son ateştir...
  • yani 254654654897986 tane şey olmasa olacaktır. ama 46546549879845465*4546478979878 kere tuhaf şeyler olduğu için olmuyodur. çok seksi lan.
  • doğuya gidildikçe artıp batıya gidildikçe azalır. çok doğuya giderseniz avustralya'ya ulaşırsınız, o yüzden fazla gitmemek elzemdir.
  • düşürdüğü uçağı neden düşürdüğü hakkında bilgi istendiğinde ben düşürmedim fetö düşürdü diye cevap veren bir ülke ne kadar saygın olabilir diye sorulacak soruya verilen yanıt kadar saygındır.

    ayrıca doğal olarak bu soruya cevap aldıktan cevabını merak ettikleri birkaç soru daha olacaktır ki bunlar: madem uçağı fetö düşürdü, bu ülkeyi kim yönetiyor? siz yönetiyorsanız peki uçak düşürecek kadar paralel bir devlet yapılanması olan fetö bu kadar güçlenirken bunun sorumlusu son 15 yıldır iktidarda olan sizler değil misiniz? doğal olarak bunun hesabını da siz ödeyeceksiniz, peki ülkeyi sürüklediğiniz bu felaket noktasında kimler bu duruma engel olmak istedi, kimler bütün uyarılara rağmen ısrarla kulaklarını tıkadı. bu hesabı sizden er ya da geç soracaklarını hiç hesap ettiniz mi? bunun hesabını hanginiz verecek? nasıl vereceksiniz, nasıl vermeyi düşünüyorsunuz? bütün bunların sorumlusu ben değilim diyorsanız sorumlu kim ya da kimler?