• aklıma şu fıkrayı getiren durum

carlo italya'da bi fabrikada iscidir bi gun charles de gaulle fabrikayi ziyarete gelir. carlo'yu gorunce "carlo bu sen misin inanmiyorum!" der sarilirlar. degaulle beraber guzel anilarini anlatir gider. mudur cok sasirir "vay be" falan. bir kac ay sonra nixon ziyarete gelir carlo'yu gorunce "oo carlo!" der kucaklasirlar. fabrika muduru "yok artik carlo utanmasan papayi da taniyacaksin" der. carlo "taniyorum tabi" der. mudur inanmaz. "bu hafta sonu ayinde halkin arasinda bekleyin ben balkonda papanin yanina cikicam der". mudur gider halkin arasinda bekler. carlo papanin yaninda cikar. kalabaliga bir bakar mudur bayilmis yerde yatiyor. kosarak balkondan iner yanina gider etraftaiklere sorar "beni balkonda gorunce mi bayildi?" diye. ordan biri yanit verir: "yok arkadaki iki japon "bu bizim carlo da yanindaki takkeli kim?" deyince bayildi".
  • facebook'da tesadüfen denk geldiğim* esrarengiz arkadaş. elemanın 550 adet profil fotoğrafı var her birinde başka bir ünlü. kiminde çifter çifter. kabaca 600 ünlü vardır o fotoğraflarda.

en iyisi kapak fotoğrafı. rte'nin bacaklarının arasına çömelip çekilmiş fotoğrafı, emine erdoğan gülümsüyor... dirseğini dayadığı nokta ülkenin en güvenli yeri.

yani öyle böyle değil herkes var.
    meryem uzerli'den tarkan'a, serdar ortaç'dan ne bileyim erdal beşikçiolgu. yahu herkesle bi fotoğraf çekilmiş çocuk. bu nasıl bir azim, nasıl bir istiktar yeminle aklım almıyor. şarkıcılar, futbolcular, oyuncular, yazarlar.

ilk ünlü fotoğrafı rte. ondan sonra duramamış bidaha. aynı heyecanı aramış ama bulamamış gibi.

buyrun buradan profil fotoğraflarına dalabilirsiniz.

edit: ekleme

edit 2: şu çocuk/adam işine bir açıklama getirelim, bazılarına göre adam olabilir yaklaşık aynı yaşta olabilirsiniz. takılmayalım buna.

edit 3: elemanı ünlü oldu iyi mi. önce onedioya haber oldu sonra beyaz show. ünlülerle fotoğraf çekile çekile kendi de ünlü oldu. vay anasını.

edit 4: hesabı kapatmış, izini bulan olursa haber etsin
  • şişme montun ünlülerle fotograf çektirdiği hadisedir.
  • asıl bomba adamın ünlülerle çektirdiği fotoğraflarının yarısında boynunda mersin idman yurdu atkısı varken, mersin idman yurdu futbolcularıyla fotoğraf çekinirken boynunda bucaspor atkısı olmasıdır.
  • türkiye'deki tüm ünlüleri tek bir profilde toplamayı başarmış çocuktur.
    (bkz: ünlü daralması)
    (bkz: ünlü.rar)
  • hayat boyu beş kelime konuşmuşsa dördü ''bir fotoğraf çekilebilir miyiz?''olan garip şahıs. belli ki hayatını bu işe adamış. ayrıca şu fotoğrafıda meşhur windows çayırı sandım hahahah
  • kahramanımızın tip yetmezliğinden ölecek bir eleman olduğuna kanaat getiren ünlülerin seve seve, adeta bir hayır işlemişçesine birlikte fotoğraf çektirdiği çocuk kanaatimce.
  • bi hafta sonra beyaz showa konuk olacak şahsiyet
  • komünist başkan fatih mehmet maçoğlu ve binali yıldırım'la ayrı ayrı fotoğrafları olması işine ne kadar profesyonelce yaklaştığını gösterir nitelikte.
hesabın var mı? giriş yap