• bana göre sadece türkiye'nin değil dünyanın gereksinimidir aynı zamanda. atatürk'ün aynısı gelmez. mümkün değil. ama %10 oranında ona benzer özellikler taşıyan birine bile razıyım. zeki, kararlı, azimli, çağının ötesinde düşünebilen, kültürlü, disiplinli bir lider. şu ortadoğu coğrafyasından ihraç edilen ölü toprağını ülkemizin üzerinden tek yumrukta atacak, terörü bitirecek, cehalet ve tembelliğe son verecek, bilim ve teknolojide hiç değilse almanya ile yarışabilecek duruma ülkeyi getirecek bir lider.

çocuğumun hayatından endişe eder oldum. bilemiyorum sözlük.
  • atatürk'ün çıkardığı kanunlara itiraz edenleri astığını ve ya da şapka da olduğu gibi şehirleri donanma ile bombaladığını düşününce gelse ne olur diye merak ettiğim durumdur.
    ağaç eyleminde biber gazı sıkıldı diye milyonların sokağa çıktığını düşününce ne olcağını ben hayal ediyorum.
    tsk türk halkına ateş püskürdü ve binlerce hain öldülürdü.(malum atatürk'e bişey söyleyince hain oluyoruz.ayrıca ben atatürk'ü askerden siyasetçi olmayacağını gösterdiği için gercekten takdir ediyorum.)
hesabın var mı? giriş yap