şükela:  tümü | bugün
  • meral akşener'e anne diyen, onu anne görenler tarafından hazırlanmış bir klip.

https://twitter.com/…ugu/status/1004325946340597760
  • kendi annemden uzaktayım, görünce bi kendi annem aklıma geldi. duygusallaştım...
  • sözleri şu şekilde olan şarkıdır;

şimdi sizlere kolay ve hoş bir bilmece
    saklıyor onu iki hece
    çok güzel aynı anda çok yüce
    can verir her açan güle

tatlıdır şeker gibi ilaç tüm dertlere
    sımsıcak doğar şu kalbime
    benzemez gördüğüm çiçeklere
    bilmecem haydi sizce ne?

bizce çok yüceyse melek
    sımsıcaksa güneş
    balla kaplı bir petek
    belki çok uzakta açan
    güz gelince solan
    en güzel kokan çiçek

melek değil kanatları yok uçmuyor
    güneş değil sıcak ama o yakmıyor
    çiçek değil çiçek gibi o solmuyor
    değil değil değilse bilmecen nedir?

anne tabi kanatları yok uçmuyor
    güneş gibi sıcak ama o yakmıyor
    çiçek değil çiçek gibi o solmuyor
    melek değil bu bilmece tek annedir anne
  • aylardır memleketimi görmüyorum, annemi anımsayıp hüngür hüngür ağladım bunu izleyince.

türkiyeye ana şefkati lazım, çok yara var sarılacak.
  • kendi annesi gibi sevgi duyabilir mi bir insan uzaktan gördüğü bir kadına? evet ben duyuyorum kendi annem gibi hissediyorum onu her gördüğümde, konuşmasını dinlediğimde. türkiye için büyük bir şans ülkeyi bir anne yönetecek ve anne şefkatini hepimiz biliriz artık ülkeye bu şefkat lazım bir taraftan arkamızı toplayan kıyamayan bir taraftan bize hatalarımızı söyleyen bir lidere ihtiyacımız var.
  • mahalle kabadayılığından bıktık, anne şefkati iyi gelecek.
  • dün twitter'da bir yoruma denk geldim ve hala etkisindeyim...

"askerliği bitirip eve döndüğüm gün annemin kapıda karşıladığı andaki yüz ifadesi aklıma geliyor ablanın her gülüşünde."

bence çoğu şeyin cevabıdır bu.

kurtar bizi meral mommy
  • görür görmez "bize analık etmek ona ne çok yakıştı" dedirten klip olmuştur. ilk defa sandığa zarfı atarken kuşlar kadar hafif olacağım. ancak bu kadar içime sinebilirdi.

iyilik kazanacak!
  • 81 milyonu anne şefkati ile kucaklayacağı iddiası ile yola çıkan meral akşener için hazırlanmış bir video klip çalışması meral mommy . bu konuda gerçekten meral hanımı samimi buluyorum. o bizim annemiz.
  • türk siyasetini eril dilinden kurtarıp anne şefkati ile tüm ülkeyi iyileştirmesini temenni ediyoruz