şükela:  tümü | bugün
  • meral akşener'e anne diyen, onu anne görenler tarafından hazırlanmış bir klip.

https://twitter.com/…ugu/status/1004325946340597760
  • kendi annemden uzaktayım, görünce bi kendi annem aklıma geldi. duygusallaştım...
  • aylardır memleketimi görmüyorum, annemi anımsayıp hüngür hüngür ağladım bunu izleyince.

türkiyeye ana şefkati lazım, çok yara var sarılacak.
  • kendi annesi gibi sevgi duyabilir mi bir insan uzaktan gördüğü bir kadına? evet ben duyuyorum kendi annem gibi hissediyorum onu her gördüğümde, konuşmasını dinlediğimde. türkiye için büyük bir şans ülkeyi bir anne yönetecek ve anne şefkatini hepimiz biliriz artık ülkeye bu şefkat lazım bir taraftan arkamızı toplayan kıyamayan bir taraftan bize hatalarımızı söyleyen bir lidere ihtiyacımız var.
  • mahalle kabadayılığından bıktık, anne şefkati iyi gelecek.
  • dün twitter'da bir yoruma denk geldim ve hala etkisindeyim...

"askerliği bitirip eve döndüğüm gün annemin kapıda karşıladığı andaki yüz ifadesi aklıma geliyor ablanın her gülüşünde."

bence çoğu şeyin cevabıdır bu.

kurtar bizi meral mommy
  • görür görmez "bize analık etmek ona ne çok yakıştı" dedirten klip olmuştur. ilk defa sandığa zarfı atarken kuşlar kadar hafif olacağım. ancak bu kadar içime sinebilirdi.

iyilik kazanacak!
  • 81 milyonu anne şefkati ile kucaklayacağı iddiası ile yola çıkan meral akşener için hazırlanmış bir video klip çalışması meral mommy . bu konuda gerçekten meral hanımı samimi buluyorum. o bizim annemiz.
  • türk siyasetini eril dilinden kurtarıp anne şefkati ile tüm ülkeyi iyileştirmesini temenni ediyoruz
  • meral hanım mhp genel başkanlığına adayken ''bozkurtlar anne şefkati ile dirilecek'' diye yazılar dolaşıyordu. şimdi ise türkiye'ye anne şefkati iyi gelecek deniyor. biz sana mhp'ye genel başkan ol dedik sen ülkeyi anne şefkatiyle kucaklayacaksın meral hanım, yolun açık olsun.