• bu kadar da arsızlık olmaz.

izlemeyin tahammül seviyesinin çok üstünde kişi içerir.
    ayasofya yıllardır kapalıymış çok şükür açılmış allah nasip etmiş.
  • - turkiye'ye gelince cennete gelmiş hissediyorum.
    + iznin bitince ne skime cehenneme dönüyorsun o zaman. kal burada.
  • gitme o zaman geri.gölü göçü topla gel.hem uzaktan olmaz,gel yakından sev.
  • "gitme o zaman o avrupa'ya bir daha" desen, asla bunu yapmayacak ve yine avrupa'ya dönecek gurbetçi beyanıdır.

bu arada haberi yapan da yeni şafak*

"siz burada cennet'te yaşıyorsunuz, biz burada (avrupa) domatesi salatalığı taneylen alıyoruz yaa kıymetini bilin türkiye'nin" diyen bir gurbetçiyi ti'ye almıştı bir yazar entrysinde.

evet, bunlar öyle derler ama gayet güzel maaşla orada son nefesini veresiye kadar yaşarlar...
  • keşke kurulu düzenleri olmasa gavur ülkelerde. bunları gördükçe insanın içi parçalanıyor.
  • oyroyu bir kenara koy,
    öyle konuşalım hacı dayı.
  • çalışanların; %3'u asgari ücretli almanya vs %60'ı asgari ücretli türkiye.. 1 euro=10 bilmem kaç tl tatilde bile almanya'dan rezervasyon yapınca %60-70 daha indirimli türkiye'deki otelin günlüğü 100 euro ise almanya'dan rezervasyonla günlüğü 40 euro'ya geliyor cennet tabi sana cennet, bana (bkz: cehennem).
  • yalnız farkettiniz mi bilmem, çoğu araba burada lüks sayılan suv ve sedanlar falan.

türkiye'de yaşasa bir tane clio alamayacak adamlar gelip burda reis denilen şahsın götünü yalıyor, oralarda çalışıyorsunuz oralarda devletin sosyal haklarından yararlanıyorsunuz, sonra gelip oraya bok atıp türkiye cennet diyorsunuz. yüzsüzlük diz boyu.

madem cennet, gel buraya kardeşim benim.
  • (bkz: hassiktir bok)

oh be, rahatladım..
  • şu g*rbetçilerin oy hakkını elinden alacağım diyen babayiğit bi muhalif siyasetçi yok mu kardeşim. nedir bunlardan çektiğimiz be.
hesabın var mı? giriş yap