şükela:  tümü | bugün
  • ülke olarak komple dışkıya boyanmışız, gelen ineklerden aşağını beklemiyorduk zaten.
  • hiç ahıra girmemiş yazar beyanı.

edit: iki altta benim için, "ömrü ahırda bok içinde geçen, medeniyetten bi-haber" diye yazan yazar arkadaşım. daha deniz görmemiş bir çoban çocuğuyum ve bundan gayet mutluyum. sen o ineğin yanına daha hiç yaklaşmamışken, hiç burnundan tezek kokusu girmemişken evet ben onların boklarını temizledim ve ayrıca izlenimlerime göre medeniyetin; aynen gösterdiğin belgeseldeki gibi reklamdan, gerçeği gizlemekten, kendini iyi göstermekten başka bir şey yaptığını görmedim.
  • rezalettir. zavallıları ölüme bokun püsürün içinde göndermişler, yazık.
  • iki üstte ömrü ahırda bok içinde geçen, medeniyetten bi-haber olan yazarları gördüğümüz haber. senin köyündeki ahırın pis ise, o bokları temizlemiyorsan hayvanın altından, senin boka alışkanlığını gösterir.
    geçenlerde izlediğim bir belgeselde denk geldim (bkz: canli hayvan tasima gemisi)ne.
    o kadar profesyonel ki herkes, meksika'dan arap kıyılarına kadar aynı gemide 16 bin büyükbaş hayvan taşınıyor. medeniyet görmek istiyorsanız izleyin bu belgeseli ve ne kadar ilkel bir ülke olduğumuzu görün.
  • insanlık dışı görüntülerdir.

günlerce,uygun olmayan şartlarda; gemiyle okyanus aşmış zavallı hayvanlar.

koca bir ülkenin kendi besi hayvanı çiftliklerini kuramaması ancak gerizekalılıkla açıklanabilir.
  • hiç mi inek görmediniz aq. inek bu önce işer sonra çişinin üstüne yatar aklına bile gelmez nere yattığı. normal şartlardada yapıyorlar bunu yani.
  • gemi ile binlerce hayvan gönderiyorlar şartlar çok kötü sadece boka bulanmışlarsa iyi.
  • vegan olmama yol açan görüntülerdir.
    daha da et yimem.
  • bunu normal bulanların babası, dedesi yüzünden ülkede yapılan hayvancılıkta verimlilik yerlerde sürünüyor. he normal he anadolu'nun boka bulanmış, izbe, havasız ahırlarına göre normal tabi git iki video izle hollanda'da ahırlar nasılmış, hayvanlar ne kadar mutlu ortamlarda yetişiyorlar.
    tanım: kendiler için üzüldüğüm ineklerdir. onları yiyecek olanlara üzülmeye gerek yok onlara bu müstehak hatta fazla bile.