şükela:  tümü | bugün
  • vizeler kalkacak derken,bundan mı? bahsediliyordu.
  • "2016 yılında sınır diye saçma bir şey mu olur yea" diyenlerin hayalini gerçekleştiren güruh.
  • bizim de artık musul'da söz sahibi olduğumuzu gösteren gelişme. bütün bu musulluları konya ovasında boş bir araziye yerleştirip, 81 düzce, 82 musul hayalimizi gerçekleştirmek için artık önümüzde engel kalmamıştır. misak-i milli yolunda başarılar türkiyem.
  • "bı şırtlırda tirkiyi'nin mısıl'dı yışının giliçmiliri iclize liksi yık"

diye buyurmuş yazar başlığı.

senin rolün büyük biçildi, çok da bağımsız ve güçlü bir ülkesin de mi? en uygun tanımı bu abi yapar sana:

(bkz: https://youtu.be/b97eppkn5r4?t=55)
  • osmanlıcılar musul'u alacağız derken bunu kastetmemişti ama neyse. buyursunlar gelsinler. mazluma sahip çıkmayan zalimdir.
  • bir tarafım 'bir siz eksiktiniz' derken bir tarafım çektiğiniz sıkıntı ve zorlukları hatırlayıp halinize üzülüyor..
  • haberin içeriginde türkiye'ye gelecekler gibi bir ibare görmedim ya da bu saatte artık benim beynim yandı filan.
    ama evet öyle bir hükümetle yaşamak zorundayız ki buna bile inanabiliyorum. suriyelisi, ıraklısı gelsinler ya hatta bence biz artık başka bir ülke arayalım yaşamak için. adamlar türk yurdunu azimle araplaştırmak için her türlü çabayı sarfediyorlar nasıl olsa.

yok gitmek lazım bu ülkeden. direkt kaçmak lazım hatta.
  • nüfus artışı senede yüzde yirmi olacağından hesabı 1 milyon kişi ve iki yüzbin bebek olarak revize edelim.