şükela:  tümü | bugün
  • ordan burdan swap yapıp 5-10 milyar dolar alacağız diye anamızın ağladığı şu mübarek günlerde sabahlara kadar düşündüğüm türkiye’yi şaha kaldıracak projeyi sizlerle paylaşıyorum.

1. projenin en önemli ayağı sentetik ve organik madde üretimi, afyon bölgesinde haşhaş üretimi ve işlenmesi amaçlı fabrikalar, diyarbakır bölgesinde kenevir üretimi ve işlenmesi. bütün dünyanın organik ve sentetik madde ihtiyacını biz karşılayacağız.

kolombiya ve meksika’yı bu piyasadan sileceğiz. şu an dünyada özellikle batılı zengin ülkelerin gençleri genel olarak madde tükettiği için burdan gelecek para tahminim 500 milyar dolar

2. turizm bölgelerine ve istanbul’a las vegas tarzı büyük kumarhaneler ve bu bölgelere büyük striptiz clublar açacağız bu bölgelerin müşteri portföyü genel olarak araplar olacağından sattıkları petrolün paraları olduğu gibi bize akacak.
    burdanda aşağı yukarı senelik 300 milyar dolar gelir elde edeceğimizi düşünüyorum.

3. kara para aklama merkezleri; dünyada en büyük sorun olan büyük devletlerin para sahiplerine kılı kırk yardırdıkları bu sıkıntıyıda offshore finans merkezleri kurarak alacağımız komisyonlarla yine senelik 200 milyar dolara yakın gelir elde edebileceğimiz düşünüyorum.

4. dünyadaki mafyaların tek elden toplanması; türk mafyasının arasındaki buzları eriterek onların birleşip güçlenmesini sağlayıp sırayla rus, italyan ve japon mafyalarını piyasadan silerek bu alanlardaki gayri meşru işleri türk mafyasının bakmasını sağlayarak tüm dünyanın gayri meşru işlerinden de aşağı yukarı 400 milyar dolar daha ülkeye sıcak para girişi olduğunu düşünürsek;

senelik türkiye’nin bu proje ile kasasına 1.400 milyar dolar para gireceğini düşünüyorum.
  • bir anda süper güç olmayacağımızı önce anlamamız gerekiyor. tek değil yüzlerce projeyi belli bir zamana yayıp sabırla bunları uygulamamız lazım. düzgün bir planlama ile gelecek yıllarda olumlu sonuçlar elde etmek son derece mümkün.
  • daha 1. madde ile sıçacak proje.
    meksikayi bu sektörden silecekmisiz lan adamlar 100 senedir bu isin içindeler.

direkt yaşayacağımız şey şu
    (bkz: kulaklarından tutar geçmişini siker atarım) emin ol sözde kalmaz uygulamaya geçerler

şöyle detaylıca okudum suser arada tost olmamızı istiyor sanırım.

italya-mafya
    çin-kara para aklama
    meksika-sentetik

bizi tost mu etmek istiyorsun sen hayırdır.

edit:ben niye meksika'yı mexika yazdım ki bunlar hep gavurca okumaktan kalma alışkanlılar.
  • direkt almanya'yı fethedelim üzerine konalım. daha kolay bence.

hem dünyada kıskançlık, hasetlik biter.
  • kumarhane olayı mantıklı olabilir. yabancılar kovitten ölmeden önce bütün paralarını harcarlar. çek cizel.
  • ne süper gücü, demokratik bir ülke olsak şu an yeterli dediğim başlık
  • (bkz: hayallerle yaşayanı gerçekler siker)

türkiye süper güç kesin gerçekleşir şuan kalkındık kıskanıyor herkes.
  • zorlama işlerle süper güç olunmaz. nasıl ki insan bildiği işi yapınca kazanıyor o zaman bunu devletler ülkeler nezdinde de düşüneceksin. bu ülke tarım, hayvancılık ve turizm ülkesi. bunlara yapılacak yatırımlarla muazzam derecede kazanç sağlayıp, ülkeleri stratejik anlamda kendine bağlayabilirsin ama nerde...
  • charlie chaplin, “dünyanın süper güçten çok centilmenlik ve zarafete ihtiyacı var.” demişti. güçlerden sıkıldık, yaşasın nezaket.