şükela:  tümü | bugün
  • agresif fiyat politikası yürüten ve beni kendisine çeken şirket. sitesi incelendiğinde kağıt üzerinde çok iyi hizmetleri var. ön camın yanısıra far ve ana kırılmalarında da yılda 1 defa hasarsızlık bozulmuyor. asistans hizmeteri güzel. tabi ki fiyat. 5.500 liraya kadar, ortlama 2.500 tl aldığım fiyatlar karşısında 1.465 tl fiyat verdi.

    buarada geçen sene 1.800 tl ye anadolu sigortadan kasko yaptırdım. %30 hasarsızlık indirimim vardı. bu sene de hasarsız teslim ederek %40 indirime hak kazandm. fiyat 1.950 tl. eee nerede kaldı hasarsızlık indirimi? kasko bozulmasın diye yıl içinde 400-500 tl cebinden verenlere duyurulur. delin gitsin kaskoyu zaten indirim hikaye.

    edit: yaşadığım bir mini onarım sorununda müşteri temsilcilerinin ve hasar danışmanlarının tutumlarını ve üsluplarını beğenmedim. mail attım cevap vermediler, telefon açtığımda sorununu mahkemede çöz o zaman, tarzında bir yaklaşım sergilediler. hiç yapmadığım şekilde 6 ay kullanıp poliçemi iptal ettirdim, başka firmadan yaptırdım. ben memnun kalmadım. bir sorununuz yoksa bütün sigorta firmaları iyidir. bunlar ilk sıkıntımda bana arkalarını döndüler.