şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz günlerde muz yiyemedigi için isyan eden bir vatandaş ile dalga geçen ve "muz yeme akımı" yapan suriyelilerdir. buna sebep olan herkese teşekkür ediyorum. türk insani tarihi boyunca bu kadar aşağılanmamıştır

kaynak
  • 20 yılda yaratılan ekonomik mucizenin trajikomik sonucu.
  • çok iyi yapıyorlar,bize az bile.bu bize müstahak.

ne bu işgalcilere,ne de bunları başımıza musallat eden işgalcilere dur diyebildik.

edit: imla
  • bayıla bayıla ülkemize sokulan din kardeşlerimizi geldiği durum. daha bunlar iyi günlerimiz...
  • rezillik.
  • ben ömrümde böyle rezalet görmedim. asil türk milletinin düştüğü hale bak. yazık. çok yazık.
  • islamcı akplileri, saraydaki dar islamcı kadroyu ve onların araplıktan kafası yanmış destekçilerini zevkten 4 köşe yapmış suriyelilerdir.

islamcı osmanlı çocukları, asırlardır türk insanına " bi-idraki beşer" derler, türklerin arapların kölesi olması için uğraşırlar vs vs.

cumhuriyet ve başbuğ atatürk; türke, türk benliği ve başını dik tutma imkanı vermişti, atatürkten sonra islamla 70 sene uyutulan türkler tekrar arapların elinde oyuncak ve köle oldular.
  • iyi yapıyorlar. ben beğendim. ellerine bir de kırbaç verelim.
  • onları türkiye'ye getirenlerle beraber hepsinin bir tarafına muz sokup göndermezsek...diye sövecektim ama türk milleti öldüğü için bugünkünden daha kötü durumlara düşeceğimizi biliyorum.
  • az bile olmuş. keşke daha fazla dalga geçseler.

(bkz: askıda ekmek alan kadınla yapılan röportaj)

hesabın var mı? giriş yap