• sizin karşılaştığınız türki veya müslüman olmayan hangi milletlerin size karşı davranışları daha sevecen ve samimiydi desek daha doğru olur.

benim karşılaştığım finlandiyadır. genel olarak soğuklar ama nedense bize karşı çok bir önyargıları yok
  • finlandiya konusuna katılmakla beraber, yunan halkının da politikacılar hariç bizi sevdiğini düşünüyorum. uzakdoğu tarafında da kore ve japonya bir nebze.
  • (bkz: gana)

orada iş yapan bi tanıdığım var. dediğine göre bir şekilde gana'ya hep dürüst ve kalifiye türkler gidiyormuş iş vesilesiyle. bu da inanılmaz bir güvenilirlik oluşturmuş. giderseniz itibarınız yüksek yani haberiniz olsun.
  • bize en uzak olan millettir. şili olabilir mesela, yeni zelanda ve avustralyalılarda biraz sever
  • pakistanlılar çok seviyor . bunun sebebide sanırım kızılay
  • açık ara
    (bkz: güney koreliler)
  • pakistanın bir çok dostu var ama kardeşleri olarak gördükleri tek ülke türkiye.
    kurtuluş savaşında kadınları kollarındaki bilezikleri türkiyeye yollamışlardı. bizim anlayamayacağımız bir şey.
  • aksini iddia edeni yatırıp poposunu tokatlayacağım şekilde irlandalılardır.
  • azerbaycan türkleridir.
  • özellikle güney korelilerin ankarayı ve buradaki insanları sevdiğini düşünerek oyumu güney koreden yana kullanmak istiyorum
hesabın var mı? giriş yap