şükela:  tümü | bugün
 • şuradan görebileceğiniz bir sınav. abla da bdsm efendisi değil sanırsın manisa kırkağaçta talim çavuşu. ajskdasdljald babet köpeği.
 • "küçükken oyun oynardık, ben hep babet köpeği olurdum"
 • türklerin bdsm ile imtihanı bahsi geçen video değildir. türklerin bdsm ve seksle imtihanı bahsi geçen videoya yapılan yorumlardır.

  türklerin bir kısmı seksi sadece erkeklerin zevk aldığı bir şey zanneder.
  türklerin bir diğer kısmı hiçbir şey bilmeden yaptıkları seksten aldıkları zevkin alabilecekleri en büyük zevk olduğunu zanneder.
  türklerin bir başka kısmı seksi en iyi kendilerinin bildiğini, herkesin seks hayatı hakkında söz sahibi olduğunu ve kendi zevk aldığı şeylerden herkesin zevk alması gerektiğini zanneder.
  türklerin çoğu yanılır.

  "seksi olma" olgusunu anadili ile bağdaştıramayan insanların seviştiği bir ülke burası. seksi olmak için muazzam bir vücut gerektiğini düşünen insanların ülkesi. muazzam bir vücudu olmadığı için kendisini seksi hissedemeyen, kendine güvenmediği için de asla seksi olamayacak insanların ülkesi. seksi olmayı kötü bir şey zanneden, seksi olan kadını "orospu" ilan eden insanların ülkesi. hem sevgilisinden seksi olmasını bekleyen hem de seksi kadın görünce onu "basit" olmakla itham edip sikilecek bir vücut dışında bir şey olarak göremeyen erkeklerin ülkesi mesela. "sikilmek"ten zevk almayan, sikilmenin aşağılanma olduğunu düşünen kadınların ülkesi. çünkü sikmeyi aşağılamak olarak gören erkeklerin çocuklarıyız. sikilmek istese de namusuna söz gelmesin diye asla sikilmeyecek kadınların çocuklarıyız.

  bir kadının yatakta kendine güvenmesini hem aşağılayıcı buluyor erkekler hem de deli gibi arzuluyorlar o kadını. hem "orospu" olmasını istiyorlar kadınlarının yatakta, hem de yatakta orospuları olan o kadınlardan korkuyorlar ölümüne. birbirine yetememekten korkup en azıyla yetinmeye çalışanların ülkesi çünkü burası. "kadın sevişmeyi bilmesin ki ona yetebileyim" deyip kendi zevkinden çalan erkeklerin ülkesinde yaşıyoruz. "yatakta rahat davranmayayım, taleplerde bulunmayayım da daha önceden seviştiğimi anlamasın" telaşıyla kendi zevkine düşman olan kadınlarla bir arada yaşıyoruz.

  en ufak bir fantezi bile aşırılık bizim için. bu yüzden toplum içinde o fantezilerin düşmanı, kendi içimizde ise kölesiyiz. gerçekleştiremedikçe daha da deliriyoruz. cinsel cehaletimiz bize zarar veren bir sapkınlığa işte ancak o zaman dönüşüyor.

  bilinçli, özgür, seksi "doğru" yaşayan bir türk olmamız için muhakkak bdsm sevmemiz gerekiyor mesela. kişisel bir zevk değil çünkü, bir modernlik simgesi. bdsm sevmiyorsan, misyoner pozisyonundan zevk alıyorsan cahil, zavallı, "tam bir türk"sün çünkü. modernsen, rahatsan birilerinin kafasında "rahat" olan şeyleri yapmak, düşünmek zorundasın. onların rahat olduğuna inandığı rol modelleri neyden zevk alıyorsa sen de ondan zevk almak zorundasın. işte türklerin bdsm ile, bdsm'nin de vücut bulmuş bir şekilde türklerle imtihanı bu.

  yine rahat bırakmıyoruz hiç kimseyi ve hiçbir şeyi.
  sözde "özgür" fantezilere bile sınırlar çiziyoruz.
  kendi seks hayatımız dışında her türlü seks hayatından memnun olma ihtimalimiz olsa da kendi seks hayatımız dışındaki tüm seks hayatlarını dert ediyoruz. kendimiz dışında herkesi "bilinçlendirmeye" çalışıyoruz. kendimizle mutlu olmaktan korktuğumuzdan başkalarıyla mutsuz oluyor, başkalarını mutsuz ediyoruz.

  "bdsm" diyebilen özgür ve seksi doyasıya yaşıyor.
  sevgilisinin misyoner pozisyonda içine boşalmasından zevk alan kadınsa cahil, kezban ve kendini tanımıyor. he mi?

  ne yazık ki sonunda bir şekilde sevişen o insanlar mutluyken çenesine vuran çok bilmişler mutsuz kalmaya devam ediyor. mutsuzlukla, hırçınlıkla kendiniz dışında herkese saldırıyorsunuz sonra. oysa kavganızı kendinizle etseniz bir defa, konuşmak zorunda kalmayacaksınız bu konularda boyuna. yaşayacaksınız. rahatlayacaksınız ve nihayet insanların yakasından düşeceksiniz oysa.
 • topuğuyla ezerek yeni bir yorum getirmiştir ablamız
 • bdsm nin çok yakında yaygınlaşacağına delalet olan video.çok rahatsız edici gelmedi. hele o "hadi hadi" ler çok içten söylenmiş. belki ileride bir sektör haline de gelir.

  (bkz: bdsm bizim işimiz)
  (bkz: izmirli orgy usta)
 • adam boks maçına çıksa yüzüne bu kadar darbe alamazdı.
 • (bkz: babet köpeği) ilginç bir cinstir.