şükela:  tümü | bugün
  • malın birini barındıran video. tamam kızlar birelli ama yine de ölebilir mal.

oha lan yolladıklarını kurcaladım tam rezalet. kırmızılı adamın kolpaçino dansına bittim.
  • oh be bir ahlaksızlıkta daha kaliteyi yakaladık.
  • yetiş ya christian grey yetiş ya anastasia steele dediğim videodur.
  • bu resmen cinayete teşebbüs lan. adamda ne cüsse varmış arkadaş ama bu iş cüsseye bakmaz. kaburga bir kırılsa ve kalbe saplansa işin biter.
  • işte bu yüzdem bu ülkenin topraklarından bir christian grey çıkmıyor.

edit: ilgili hesaba sakın bakmayın hayattan soğursunuz.
  • benim bu konularda cahilliğimi ortaya seren video.

soru 1: cinsel münasebet söz konusu mu, yoksa köle tekme tokat dövülüp evine mi gönderiliyor ?
    soru 2: üstünde tepinen ablaların ağızlarına el tersi tokat aşk edilebiliyor mu alttaki mal ?

aydınlatan arkadaşlara teşekkürlerimi sunup alınan cevapları derlemek isterim.

cevab 1: köleyseniz münasebette bibiklenen tarafsınız, öyle beni ezdi madem ben de iki halleneyim durumu yok. acı çekmenin cinsellik yaşamak olduğu da belirtildi, karar/zevk sizin.
    cevab 2: bunun rol değiştirmelisi de söz konusu imiş fakat sanırım baştan anlaşılması , efendinin değişim sonrası köleliği ve karşı tarafında tersini kabul edecek karakterde olması gerekli tabi. kız arkadaşınızın "şimdi sıra bende hehehehehe" demesi gibi bişey.
  • sonraki twitlerine baktım ''itinayla mum sokulur falakaya yatırılır'' diye reklam yapmışlar ahahaha.
    olum bana gelin ben bedavaya belanızı sikerim lan. gerekirse üç ay hastaneden çıkmama garantili olarak demir sopayla döverim arkadaş arayışlara girmenize gerek yok. mesaj atın yeterli.*
  • al kırdın..kırdın.. !!! mottosuyla converse yeniden popüler edilmeye çalışılmış dedi şu sıcak yaz günlerinde ünlü reklamcı ömer ali şahiner ve kahvesinden bir yudum alarak yanındaki idris kameni'yle beraber boğazın huzur dolu mavi sularına kısık gözlerle bir bakış attı asdasdasdas.
  • keko converse viralidir.