şükela:  tümü | bugün
  • bak bak mallara bak. ingilizcemiz yok demiyorlarda binlerce yorum kasıyorlar. ne yazıyor tweette. tuvalet sonrası ellerini yıkamaktan ( wash hands with soap and water after going to toilet) . ne demek bu kişisel hijyen demek. iki park ne aq ? park ne ? ne bahçesi ? salak gibi konuşmayın sinir etmeyin. git ingilizce öğren başta.

ön edit: temkz değil temiz olacak değişirse sevinirim.

istediğiniz kadar ağlayın ama batıyozcu ekşiciler bu sizin için gelsin.
    işte o tweet

wash hands with soap and water after going to toilet, 2015.

bosnia: 96%
    portugal: 85%
    turkey: 85%
    sweden: 78%
    germany: 78%
    finland: 76%
    uk: 75%
    ıreland: 74%
    switzerland: 73%
    poland: 68%
    austria: 65%
    russia: 63%
    france: 62%
    spain: 61%
    ıtaly: 57%
    netherlands: 50%
  • (bkz: taharet)
    avrupa'ya gidip iki gün avrupa'nın en turistik yerlerinde gezip avrupalıları çok temiz sanan malları gösteren tespit. ekonomi olarak bizden çok daha iyi durumda olmalarına, hijyeni çok daha kolay sağlayabilecek imkanları olmasına rağmen adamlarda tarihten gelen bir temizlik kültürü yok. adam boklu geziyor lan. onları savunan batı özentileri de tuvalet konusunda aynı pis alışkanlıkları ediniyor. bu nasıl bir özentilikse adamın boklu geziyor olmasına bile özenip taharetsiz gezen bir güruh var. leş ibneler.
  • hijyen konusunda batının doğudan çok şey öğrendiği doğrudur lakin durumların biraz tersine döndüğü de ortadadır.
  • "fransız'lara tuvaleti biz öğrettik len mk"cıları mutlu etmiş haberdir. artık bi süre daha gider bu goygoy.
  • temyiz de olabiliriz bittabi.
  • i yerine yanlışlıkla nasıl k'ye bastınız, ben asıl onu anlamadım.
  • esenler otogar tuvaletine gelip ölçüm yapsınlar ondan sonra konuşalım amk.
    tanım : tuvallet hijyeninde çağ atladığımı sorgulayan başlık.
  • aynı başlıkları ısıtıp ısıtıp açmayın amk.
    eski başlıkta yazmıştım tekrar yazıyorum. türkler yalancı bir ırktır. benim gördüğüm erkeklerin yüzde 60-70 i elini falan yıkamıyor tuvalette. bu araştırma için büyük ihtimal suçluluk duygusuyla yıkıyoz ya diyip geçmişlerdir. erkeklerin ellerini yıkayanların çoğu elini suya azcık değdirip saçlarını yapmaya çalışıyorlar.
  • buğdayı bile ithal ettiğimiz gerçeğini değiştirmeyen istatistik.
  • (bkz: türklerin birçok avrupalıdan özenskz olması)

edit: başlık taşınmış, ilk hali şöyle idi.