şükela:  tümü | bugün
  • tüm dünyaca bilinen bir tespit olabilir.
    internet reklamcılığı üzerine 10 yıldır çalışmaktayım.bunun takriben ilk 4 yılı yurtiçinde gerçekleşti.ardından geçen sürede,sınırımın tr ile kalmamasını istedikten sonra yurtdışına açılmam ile birlikte ilk adapte sonrasında derin bir oh çekerek tüm işlemlerimi para kaygısı olmadan gerçekleştirmeye başladım.reklam firması ödemen eylül ayının 10 unda saat 12 e kadar yapılacak derse yapılır,üstünden yarım saat fazla geçmez.
    türkiye de ki gibi abi bokunu yiyeyim ödemen geçen haftaydı bari bugün yap denmez ,hatta o parayı almak için türlü bahanelere ( çocuğu hastaneye yatırdım para lâzım,icralık oluyorum para lâzım) ihtiyaç yoktur.

e devlette aynı şekilde bizim şu anda,ben dahil türkiyenin 3te 2 si şu anda devlete vergi borcu var.hangimiz tam anlamıyla zamanında ya da her zaman tam borcumuzu ödüyoruz ? hiç birimiz.e bunu bilen akıllı hükümetler ne yapıyor ? çatır çatır doğrudan alamadığı vergiyi dolaylı yoldan ürünlere zamlar yaparak alıyor.

kusura bakmayın ama biraz buna müstehakız gibi.ya bu böyle gider,ya da küçüklükten itibaren vergi borcunun ve kişilere olan borcun çok önemli bir borç olduğu çocuklara empoze edilip,ülke kalkınır.