şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sezercik küçük mücahit filminde ermeni komutanın serzercik'in annesini ve babasını öldürülmesidir. ne istediniz sezercik'in anne ve babasından? gerçi öcünü sonradan aldı ama yine de yapmayacaktınız.
 • entryi hiç değiştirmedim. bir tane üstün zekalı beni eleştirmiş. çok sayıda etnik kökenle problem yaşadığımızı bende biliyorum. en ciddi sorunu ermeni'lerle yaşadık anlamında söyledim. hangi cani kundakta ki bebeği taşa vurarak öldürür. ha inanmayacaksın sen ama durum böyle. hangi ırksan artık feci dokunmuş sana.

  osmanlı'da kaç tane ırk olduğu belli bile değildi. bunların içinden sadece (bkz: ermeni) lerle ciddi bir sorun yaşadıysak, haksız taraf bunlardır.

  en son kurtuluş savaşında yerel halka yaptıklarını ve arşiv fotoğraflarını inceleyiniz.

  (bkz: nesini seveceğim bunların)
  (bkz: bunlara her şey müstahak)
 • --- spoiler ---

  osmanlı'da kaç tane ırk olduğu belli bile değildi. bunların içinden sadece (bkz: ermeni) lerle ciddi bir sorun yaşadıysak, haksız taraf bunlardır.

  --- spoiler ---

  ermenileri sür; rumların evlerini, iş yerlerini yağmalayıp göçe zorla; kürtlere hapishanelerde işkence et, evlerini yerle bir edip yatak odalarına girip “aşk yüksekova’da yaşanıyor” yaz. sevmediğiniz araplar bile halifeliği siktir edip imparatorluk emrinden kurtulmaya uğraşmış. hala da “en doğru millet biziz,” diye gez. türk bile türkü sevmez oldu, nedir bu özgüven hala?
 • turklerin ermenileri sevmemesinin sebebi aslinda hicbir azinligi sevmemesinin sebebi ile aynidir. cunku suan turkculuk yapan milliyetci insanlarimizin cogu aslinda etnik kokenini unutacak kadar asimile olmus bir takim milletlerdir.

  suan turkiye halki kendi icinde kalan az etnik cesitliligi bile kotu goren bir halka donusmustur. bu da cok buyuk bir fakirliktir. turkler kendinden ustun olan hicbir millete saygi gostermez, sempati duymaz, ozenmez. altta oldugunu kabul etse ilerleyecek salak halbuki. eziklik paikolojisi oyle bi damarlara islemis ki.

  ermeniler su istanbuldaki guzel mahallelerin nerdeyse hepsini insaa etti. sen kovdun ordaki bilgi birikimi kirdin e ne oldu? mimarimiz les bir hale geldi, karadenizli muteahhitin eline kaldi. muteahhitin sucu degil ki. o kulturu kiranin sucu...