şükela:  tümü | bugün
 • türk geni bombasıyla mümkün olan süper olay.
 • biletleri pencere kenarında olduğu halde orta koltukta oturan türklerin ortadan kaldırılıp pencere kenarındaki kendi yerlerine oturtulmasıdır. otobüsteyse-ki bu durumda en arkadır sözkonusu yer-muavin, uçakta ise hostes yapar bunu.
 • kesinlikle demokratik talepler kapsamındadır.
 • yüceler yücesi peygamber hz. muhammed (sav)in bir kaç hadisinde yer alan plan ve kehanettir.

  adı geçen hadisler aşağıdadır ;

  - müslümanlar, türklerle öldürüşmedikçe, kıyamet kopmayacaktır. yüzleri kalkan gibi, üst üste binmiş (kalın) derili olan bu toplumla.... kıl giyerler."( bkz. müslim, e's-sahih, kitabu'l-fiten/62-65, hadis no:2912; ebu davud, sünen, kitabu'l-melahim/9 babun fi kıtali't türk, hadis no: 4303; nesei, sünen, kitabu'l-cihad/ babu gazveti't-türk...)

  - siz (müslümanlar), küçük gözlü, basık burunlu, yüzleri kalkan gibi, derisi üst üste binmiş olan toplumla öldürüşmedikçe kıyamet kopmayacaktır." (buhari, e's-sahih, kitabu'l-cihad/96; müslim, e's-sahih, kitabu'l-fiten/62 hadis no: 2912; ebu davud, sünen, hadis no: 4304; tirmizi, h. no: 2251; ibn mace, h. no: 4096-4099)

  - kıtalu't-turk" hadislerinden. "türklere karşı k'tal, kesinlikle olacak."...
  (buhari, e's-sahih, kitabu'l-cihad/96)

  - şu da kıyamet alametlerinden: kıldan (keçe) ayakkabı giyen bir toplumla vuruşup öldüreşeceksiniz. geniş yüzlü, yüzleri kalkan gibi, üst üste derili toplulukla vuruşmanız-öldürüşmeniz kıyamet alametlerindendir. siz (müslümanlar), küçük gözlü, kızıl yüzlü, basık burunlu, yüzleri kalkan gibi, derisi üst üste binmiş olan türklerle öldürüşmedikçe kıyamet kopmaz."( bkz. buhari, e's-sahih, kitabu'l-cihad/95; müslüm, e's-sahih, kitabu'l-fiten/66, hadis no: 2912; ibn mace, h.no: 4097-4098).
 • soykırımdır, suçtur. suçu ve suçluyu övmek de suçtur. şakası yok yani. ayrıca kimsenin götü de yemez orası ayrı.