şükela:  tümü | bugün
  • turksat 1c uydusunda, 11839 v 4444 frekansında test yayınlarını sürdüren tv kanalı..
  • cok ilginc bir kanaldir zira son zamanlarda yayinladigi kedi kadin , son samuray troy gibi dvd sini yakaladigi filmi yayinlamaktadir. sanirim kuzey iraktan yayin yaptigi icin rtuk bisi diyemiyor. begeniyle izliyoruz...
  • sayesinde moviemax kanallarını iptal ettiğim süper tv. bomba filmlerin gosterimi ya türkçe alt yazı yada türkçe dublajlı olması, bizleri bir hayli sevindirmiştir.
  • dun ak$am itibariyle enemy at the gates i tekrar izlememize vesile olmu$ enteresan kanal
  • bir gün önce film reklamları ile ancak program akışından haberdar olabildiğimiz, 30 ocak 2005 akşamı kerkük'te ilk açılan sandık sonuçlarını yayınlarken canlı yayında saldırıya uğrayan, ingilizce orjinal filmleri türkçe ya da arapça alt yazı ile yayınlayan tv kanalı.. (bkz: favori tv kanalları)
  • dvd'den film veren kanal, hatta yeşil yol'u verirken bir ara yanlışlıkla bir sahne geri aldılar sol üst köşede 7/16 mı ne bişey yazdı
    ayrıca sanırım (ben sadece sabah ezanını gördüm ama) kerkük için bütün ezan vakitlerinde yayını kesip ezan okuyorlar
  • çok kaliteli filmler yayınlayan, geceyarısından sonra radyo yayınına geçip izleyiciye akvaryum seyrettiren televizyon kanalı.
  • gerçekten de çok "sıradışı" bir kanal.
    ırak'taki kargaşa ortamı ve bunun getirdiği denetimsizlik sayesinde (veya film şirketleri vb. açısından -halkın hâlini işin içine katmıyorum tabii burada- baktığımızda; yüzünden!) bu kanal, daha önce de belirtildiği gibi, türkiye'de vizyona henüz girmiş filmleri bile yayınlayabiliyor! meşhur bekri mustafa hikâyesinden mülhem; daha iki gün önce war of the worlds vardı diyeyim de gerisini siz anlayın!
    ayrıca bu kanal bizlere ırak'taki (ve benzeri yerlerdeki) hayat şartlarını biraz olsun gösteriyor/hatırlatıyor. hayır haber bültenlerini vb. kastetmiyorum. açıklayayım: güzel güzel / rahat rahat filminizi seyrediyorsunuz diyelim. biraz sonra araya doğal olarak reklamlar giriyor. bu reklamların çoğu normal tabii. meselâ benzerleri ülkemizde ancak yerel kanallarda görülebilecek turizm/taşımacılık şirketi, konfeksiyon vb. reklamları; ayrıca bir kaç tanınmış markanın (beko, ülker, coca cola, pepsi vb.) reklamları... fakat bir reklam var ki (ya da en azından "vardı ki", çünkü epeydir görmüyorum bunu); görünce insanı afallatabiliyor! reklamı, aşağı-yukarı parantezinde, aktarayım siz karar verin:
    başlangıçta yaklaşık bir dakika seslendirme yok sadece müzik var. silahlı (tabancalı/uzili/kalaşnikoflu) adamlar görünüyor; bunlar koşuyorlar, atlıyorlar, "korumalık" yapıyorlar, arabalara eşlik ediyorlar vs. sonra seslendirme başlıyor:
    "can güvenliğinizden endişe mi ediyorsunuz? ailenizin hayatı tehlikede mi? bizi arayın bini aşkın uzman personelimizle güvenliğinizi sağlayalım. ırak'ın her yerinden bizi arayabilirsiniz. hayat güvenlik!"
  • bu gece saat 21 veya 22 de vizyon denilebilecek george romero s land of the dead filmini verecek olan, uydudan izlenilebilir kanal.

yakın tarihte vereceği diğer mühim filmler;

02 ekim batman başliyor
    09 ekim fantastik dörtlü
    16 ekim sin city
    23 ekim yanliş arama
    30 ekim otostopçunun galaksi rehberi
    06 kasim saklambaç
    13 kasim nixon'a suikast
    20 kasim bak kim gelmiş

http://forum.donanimhaber.com/m_4126182/tm.htm

türkçe alt yazılı izleyin beleşe, dvd kalitesinde, batı emperyalizmine vurun durun işte, ne güzel..