şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: turk.net)
  • runet'in rusyada aktif olmasından sonra akp iktidarınca ülkemiz için geliştirilmesi muhtemel internet ağı. böylece sansürcü, george orwellmuhteşem eseri 1984'ü çağrıştıran bir yapıya ulaşmış olacaklar.
  • az önce tüm türkiyede servisleri çökmüş olan isp sağlayıcısı. ne sitesi açılıyor ne birşey.
  • geçen ay buradan hiç tanımadığım bir arkadaşın linkiyle üye oldum gayet memnunum. ikimizde kazandık. şimdi sıra sende işte bu linkle ikimizde birer ay bedava alacağız ey okur. https://turk.net/p/cer79di52kqb/
  • ekşiden bulduğum kod ile üye oldum.
    siz de bu kod ile üye olun, 1 ay siz bedava kullanın 1 ay ben. davet kodu: qlw88bg18flw

teşekkürler
  • tanım : 1996 yılında kurulmuş türkiye' de hizmet veren internet servis sağlayıcısı (bkz: isp)
    arkadaşını getir kampanyası hala devam ediyor.

arkadaşını getir kampanyası : aboneliği başlatırken eğer başka bir kişinin davet kodunu kullanırsan hem yeni abone olan kişi hem de kodunu kullandığın abone bir ay ücretsiz internet kullanma hakkına sahip oluyor.

bir seneden fazladır turknet kullanıyorum. ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve bu kampanya ile iki kişi -şu ana kadar- abone olduğu için iki ay ücretsiz kullandım. memnunum :)

eğer kullanmak isteyen olursa buyrun bu da benim kodum ve linkim :

yjn73rx22tos

https://turk.net/p/yjn73rx22tos/

edit : imla
  • bulunduğum bölgede internet altyapısı olmadığı için hesabımı 3 ay dondurdum. 3 ay dolum süresinden sonra herhangi bir geri bildirimde bulunmadan hesabımı otomatik aktif edip fatura ile ilgili bana geri dönüş yapıldı. almadığım hizmet için oluşturulan faturayı iptal etmek istediğimi söylediğimde biz haber vermiyoruz. siz 3 ay saymanız lazımdı diye almadığım hizmetin faturasını ödetmek istiyorlar. turknet hayal kırıklığı oldu gerçekten kampanya, fatura her şey hakkında sen mail at, telefonla muhatap olma! süre dolunca hesabı aktif ettiğinde haber verme faturadan haberdar et!
  • asla sorunsuz kurulum yapamayan başvurudan sonra sizi en az bir hafta internetsiz bırakacak servis sağlayıcıdır pişman eder saç baş yoldurur muhatap bulmanız da epey zordur tavsiye edilmez