şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: turk.net)
  • çok ama çok memnun olduğum ama müşteri hizmetleri konusundaki şikayetler konusunda müşterilerin haklı olduğu firma. harbiden devlet dairesi gibi bilmem kaça kadar müşteri hizmetlerini açmak nedir ya? hele hele haftasonu hiç çalışmamak tam bir amatörlük.

ha yiğidi öldürdük hakkını verelim. hemen hemen hiç bir sorun yaşamadım. bir kere bağlamayı başardıktan sonra. ama ilk kez bağlatmak deveye hendek atlatmak gibiydi. şu an ne hızım düşüyor, ne akn var. biraz şanslı kesimdenim yani. 4 ay da bedava kullanacak gibiyim referans kodumu kullananlar sayesinde.
  • bu türknete geçtiğim güne lanet olsun.
    bilip bilmeden yorum yapmamak lazımmış iftira atmamak lazımmış onu çok iyi anladım.
    shiftdelete.net e ne kadar reklam parası verdilerse artık sürekli paylaşım yapıp duruyorlar bir an gaza geldim arkadaşıda gaza getirdim nasıl olsa aynı alt yapı dedim ama büyük aptallık etmişiz türk telekomdayken fiberden çalıştığı için 80mbit aldığım yerde şimdi 20 mbit alamıyorum
    28 gündür bağlanmayan arkadaşımın internetiyle uğraşıyoruz 2 günde bir türk telekom ekipleri geliyor hat sağlam diyor hattı kutuda işaretleyip gidiyor, adamlarda isyan etti bizde, bu akn siz dedikleri yapa dedikleri bok türknetin türk telekom altyapısını kullanıp türk telekom portunu kullanmamasıymış, yani türk telekoma port ücreti ödemiyormuş fiber değil eski altyapıyı kullanıyormuş port türknetinmiş. ben çok pişmanım arkadaşım dinden imandan çıktı artık her gün türkneti arayıp küfrediyor sakın bulaşmayın fatura kesim tarihine yakın ikimizde iptal ettiricez bulaşmayın pişman olursunuz. bu arada yıl sonu turk telekom akn kaldıracakmış mal gibi boşa macera aradık.