şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: turk.net)
 • çok ama çok memnun olduğum ama müşteri hizmetleri konusundaki şikayetler konusunda müşterilerin haklı olduğu firma. harbiden devlet dairesi gibi bilmem kaça kadar müşteri hizmetlerini açmak nedir ya? hele hele haftasonu hiç çalışmamak tam bir amatörlük.

  ha yiğidi öldürdük hakkını verelim. hemen hemen hiç bir sorun yaşamadım. bir kere bağlamayı başardıktan sonra. ama ilk kez bağlatmak deveye hendek atlatmak gibiydi. şu an ne hızım düşüyor, ne akn var. biraz şanslı kesimdenim yani. 4 ay da bedava kullanacak gibiyim referans kodumu kullananlar sayesinde.
 • bu türknete geçtiğim güne lanet olsun.
  bilip bilmeden yorum yapmamak lazımmış iftira atmamak lazımmış onu çok iyi anladım.
  shiftdelete.net e ne kadar reklam parası verdilerse artık sürekli paylaşım yapıp duruyorlar bir an gaza geldim arkadaşıda gaza getirdim nasıl olsa aynı alt yapı dedim ama büyük aptallık etmişiz türk telekomdayken fiberden çalıştığı için 80mbit aldığım yerde şimdi 20 mbit alamıyorum
  28 gündür bağlanmayan arkadaşımın internetiyle uğraşıyoruz 2 günde bir türk telekom ekipleri geliyor hat sağlam diyor hattı kutuda işaretleyip gidiyor, adamlarda isyan etti bizde, bu akn siz dedikleri yapa dedikleri bok türknetin türk telekom altyapısını kullanıp türk telekom portunu kullanmamasıymış, yani türk telekoma port ücreti ödemiyormuş fiber değil eski altyapıyı kullanıyormuş port türknetinmiş. ben çok pişmanım arkadaşım dinden imandan çıktı artık her gün türkneti arayıp küfrediyor sakın bulaşmayın fatura kesim tarihine yakın ikimizde iptal ettiricez bulaşmayın pişman olursunuz. bu arada yıl sonu turk telekom akn kaldıracakmış mal gibi boşa macera aradık.
 • sakın bulaşmayın. uzak durun. bir haftadan fazla zamandır abonelik için gerekli evrakları kargoya vermelerini bekliyorum. daha onlar evrakları kargoya verecekler, biz imzalayacağız, onlara ulaşacak da abonelik işlemini başlatacaklar. evrakları göndermek için peşinen aldıkları para da cabası. kimse evraklar nerede bilmiyor. daha başlamamış aboneliğimizi iptal etmeyelim diye de müşteri hizmetleri servisini benim numarama kapatmışlar, arayınca hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. böyle küçük çakallıklarla nereye kadar acaba. daha başlamadan yolları ayırıyoruz türknet. küçük çakallıklarınla sana mutluluklar diliyorum.
 • arkadaşını getir olayında firmanın ciddi bir şeffaflık sıkıntısı var. millet ilk ay bedava sanıyor ama hiçbir yerde ilk ay yazmıyor, bir ay bedava yazıyor. sitesinde https://turk.net/arkadasini-getir/ sayfasında koşullar yazıyor fakat kıyıda köşede kaldığı için haliyle gözden kaçıyor.

  referansınızla birini abone yaptığınızda arkadaşınıza 2 fatura gelecek, bunları zamanında ödeyecek, siz de kendi faturalarınızı zamanında ödeyeceksiniz üçüncü faturada ikinize de sıfır tutar gelecek.

  o yüzden burada ilk ay bedava diye gaza getirenlere inanmayın.
 • muhteşem ötesi reklam videosu yapmış şirket
 • abone olmayı falan düşünen varsa sakın bulaşmayın. 1 aydır adres değişikliği sebebi ile bağlanamayan internet için bu rezil firma ile iletişim kurmanın 2018 yılı itibarı ile hiçbir yolu bulunmamaktadır.

  tek yöntem aboneliği iptal et seçeneği. onu da kullanıyorsunuz lütfederlerse 2-3 gün sonra arıyorlar. ne aboneliği iptal edebiliyorsunuz ne de bağlantınızı sağlıyorlar. komedi gibi almayın aldırtmayın ismini dahi telaffuz etmeyin.
 • muhatap bulamadığım firmadır.

  faturamı düzenli ödüyorum sistemlerinde ödenmemis görünüyor dekont göndermek istiyorum cagri merkezi sadece elektronik ıvr formatında hizmet veriyor. yetkiliye baglanamiyorsunuz sistemden otomatik kayıt olusturuyorum, faturaniz ödenmemis görünüyor diye sms gönderiyorlar. biri arasa dekont gonderin falan dese tamam ama o da yok. müşterilerini küstürüyorlar.
 • yazılmış tekrar yazmakta bir beis görmüyorum.
  pişmanlıktır.
 • havadan para kazanan işbilmezler şirketi