şükela:  tümü | bugün
  • bir aralar, hitnet'e alternatif olarak kurulmus fidonet-style mesaj agi
  • varliginin son donemlerinde node'larinin irc'den mesaj paketi dagittiklari (nasil oluyorsa artik) haberleri alinan mesaj agi.
  • (bkz: peacenet)
  • telefonumu rızam olmadan ellerine geçirip gece gündüz robotlarına arattırarak pervasızca taciz eden beni bu yolla müşterileri yapacağını zanneden arsız yüzsüz yılışık firma.

sende daha bu zihniyet varken senin vereceğin hizmeti öpeyim. birde abonesi olsanız yakayı nasıl kurtaracaksınız hesap edin.. allah muhafaza.. evlerden uzak....

(bkz: telefon tacizi)
  • yapışkan bir kuruluş. nezaket gösterip bir düşüneyim demeyin. neredeyse uyurken bile arayacaklar.
  • bügün beni de arayan arsız şirkettir. kullandığım internet ve telefon faturalarının içeriklerini söylemiş ve daha uygununu önermiştir. ancak bu kişisel fatura bilgilerine nereden ulaştıklarını sorduğumda salakça cevaplar vermeye çalışmıştır. bu ülkede kişisel bilgilerin güvenliği gibi bir kavram olmadığını bir kez daha kanıtladılar. bu arada benim bilgilerime sahip çıkmayıp 3. şahıslara aktaran ttnet'e de diyecek sinkaflı bir şeyler var ama gg olurmu bilemedim şimdi..
  • (bkz: turk.net)
  • bir daha aranmak istemediğimi belirttiğim halde, 5 dakika içinde, 3 farklı eleman tarafından beni arayan firma. bu kadar ısrarcı oldukları için, geri zekalı çalışanlarına beni bir daha aramayın dememe rağmen aradıkları için, numaramı ve şahsi bilgilerime nereden ulaştıklarını sorduğumda doğru düzgün cevap vermeyi bile beceremeyen elemanlara sahip olduğu için, daha üye olmadan bile derdimi çözemezken, 24 aylık taahhüt verdiğimde, beni uğraştıracaklarına inandığım 5 para etmez firma.
  • kesinlikle güvenilmez olduğunu düşündüm firma. sebebi ise ttnet ile taahhütüm olduğunu anlattıktan biraz sonra kendisini ttnet elemanı gibi tanıtıp aynı şeyleri söyleyip taahhütü iptal edebilceklerini söylemeleri bir sorun olmayacak deyip insanı aptal yerine koymaları çalışmaları. hayır madem gerizekalı gördün bari birkaç gün sonra ara.

edit:söylemeyi unuttuğum şey ise kendilerine siz ulaşamıyorsunuz gelen aramaları engellemişler ne hikmetse.