şükela:  tümü | bugün
243 entry daha
  • dun geceden beri teknik destek alamiyorum. "ayrilmayin sizi teknik destek temsilcisine bagliyorum. gorusmeleriniz kayit altina alinmaktadir." dedikten sonra "eksik ya da yanlis tusladiniz" diyerek hattan atiyor. ben de inandim ve kendimi sucluyorum su an neden eksik ya da yanlis tusladim diye. neyse baska bir yerden baska bir temsilciye ulasiyorum. "siz su an kusursuz 16 mbps'lik internet aliyorsunuz hanimefendi." pardon? 16 nerde yaziyor ya? en fazla 35 mbps veririz diyorsunuz, ttnet "sizin orda 24 veriyoruz." diyor, turknet temsilcisi "16'lik paket kullaniyorsunuz." diyor. bak bak. bir de diyor ki "sorun bizden degil, sizin modeminizden. imkaniniz varsa modemin ureticisiyle konusun ya da yeni modem alin. bizi tekrar arayin." o kadar memnunum ki turknet'in iki haftadir baglanmaya calisip iki gun damlaya damlaya kullandigim hizmetinden o kadar memnunum ki 220 lira verip aldigim modemi aticam, yetmeyecek yenisini alicam. cunku ben deliyim, mazosistim. seviyorum boyle baglantisiz kalip sinirden aglamayi. benim isim bu ya. ekmek kadar su kadar onemli, belki daha fazla.
  • eskiden adresinizdeki destekleyen maksimum hızı verebilirken şu an vdsl alanında iseniz max 35, adsl alanında iseniz max 16 megabit hız verebilen sağlayıcı.

müşteri hizmetlerine sordum, adresim 78 megabit destekliyor, neden 35 veriyorsunuz ki 1 ay kadar önce adresin destekleği en yüksek hızı verebiliyordunuz diye, hiç birisi doyurucu bir cevap veremedi, tekrarladıkları şey aynı, adresiniz 35 e kadar destekliyor, 150 gb kota var, ayda 60 tl filan.

ha bu fiyata bu kotalarla halen rakipsiz ama neden 78 değil 35? cevap yok.
2 entry daha