şükela:  tümü | bugün
  • başlığı müşteri hizmetleri diye açtım fakat genel kullanım şekli müşteri hizmetleri olduğu için mecburen bu kullanımla devam ettim zira müşteri hizmetleri sadece müstakbel müşterileri için geçerli. başka bir servis sağlayıcıdan servis alıyorken akk mevzusuna kanıp geçiş yapalım dedik. bu süreçte her ne kadar bizi sıkboğaz edecek derecede aradıysalar müşteri olduğumuz andan itibaren arızalarımıza karşı bir o kadar duyarsızlaştılar. müşteri hizmetleri yalnızca satış departmanı olarak çalışmakta olup şikayet kaydı vb. her türlü diğer durum için sesli yanıt sistemi dedikleri robota döndürüp durdular. bunu da sanki çok büyük bir şey başarmış gibi sesli yanıt sistemimizi yeniden düzenledik diye bağıra bağıra tekrarlıyorlar bu arada.

arıza kaydımızın üzerinden günler geçse de bir dönüş sağlanmıyor. artık kendilerine ulaşabilmek için eski manitayı farklı numaradan arayıp duran insanlar gibi farklı numaralardan arayıp sorunu çözmeye çalıştığımızda da yine en başa dönüyoruz. yani öyle bir sistem yapmışlar ki labirentin tüm koridorları en başa çıkıyor ve hiçbir şekilde çözüme ulaşamıyoruz.

gerçek servis sağlayıcılık bu değil. diğer firmalarda hiç değilse bizi ipleyen insan yerine koyan müşteri hizmetleri var. geçtiğime geçeceğime pişman ettiler. tavsiyem denemek için dahi olsa almayın aldırmayın. zira iptal ettirmek için de sesli yanıt siteminden "dönüş sağlıyorlar".
  • az önce şurada yer alan tüm yönetim kurulu üyelerinin tek tek sosyal medya hesaplarını bulup, ağzıma ne geldiyse söylediğim rezalet bir internet servis sağlayıcısı. bu gibi firmaların isimlerinde türk ibaresinin bile yer alması türkiye için bir utanç kaynağıdır.

siz siz olun bu firmaya sakın ama sakın bulaşmayın arkadaşlar. öyle bir kaç troll’ün buradan yazdığı övücü bilgilendirmelere de kanmayın.
  • iptal ettirin güzel kardeşim.
    hala kullanmaya devam ediyorsanız diyecek bir şey bulamıyorum.
  • iki gündür ıvr ile konuşturulduğum sorunun çözülmediği rezalettir.

homeoffice çalışıyorum bu nedenle anlık çözülmesi gerekiyor internet sorunumun ama ne bunu dile getirebildiğim birisi var karşımda ne de sorunun çözüldüğü.

bu arada arıza kaydınıza detay yazmak istiyorsanız online işlemler sayfasından yapmanız gerekiyor. yani internetin olmadığını internet ortamından bildirmemizi istiyorlar.