• iki haftadır üyesi oldugum sözde internet sağlayıcı firma. bu firmadan her hangi bir müşteri temsilcisine ulaşabilme şansınız yoktur ancak onlar isterse size ulaşabilirler. modem kurulumum tekrar yapılması gerektiği için (bana yükledikleri modem kurma görevini yerine getiremediğim için - modeme reset attım ve bütün ayarlar sıfırlandı) iki haftadır internet vermiş olsalar da internete giremiyorum. neden iki haftadır giremiyorum çünkü iki haftadır bu firmaya derdimi anlatamıyorum. özgür iletişim adı altındaki sesli yanıt sistemi loop şeklinde kendini başa sarıyor her hangi bir ses kaydı bırakamıyorsunuz. online işlemlerden randevu alacaksınız şikayetiniz işleme alınacak ve iki gün sonra aranacaksınız ancak. eğer müşteri temsilcisi sizi anlamazsa telefon kapandıktan sonra aynı işlem için yene iki gün bekleyeceksiniz. ısrarla evime servis elamanı göndermedikleri için - gönderdikleri eleman da şu tarz (abi bensize yakınım akşama gelemem benim modemle kurulumu yapayım sen kargodan gelen modemi kablolara takacan bunuda mı berceremiyorsun) iki haftadır ecel terleri döküyorum. iptal dilekçemi taş devri sistemleriyle faks çekerek gönderdim bir hafta içinde işleme alınacakmış neyse buna da şükür umarım girdiğim turknet bataklığından çıkabilirim.
hesabın var mı? giriş yap