şükela:  tümü | bugün
10 entry daha
  • sonda söyleyeceğimi baştan söylüyorum, hiç tavsiye etmiyorum.

öncelikle şehrinizde kurumsal bir bürosu yok, sözleşme işlerini kargo ile çorlu ile hallediyorsunuz. bir hata olsa hop tekrar atıyorsunuz.ben 3 kere gönderdim.

bu arada kesinlikle müşteri hizmetlerinle canlı iletişime geçemiyorsunuz ancak internet sitesi üzerinden "destek kayıt" açıyorsunuz. onlarda yaklaşık 24 saat sonra geri dönüyorlar.

100 mb kadar sınırsız 75,99 tl kampanyasına katılmak istedim. bana 50 mb verebileceklerini söylediler. tamam kabul ediyorum dedikten sonra bana verdikleri 35 mb hız internet. verdikleri cevap 86 tl öderseniz 50 mb verebiliriz ! normal bir kullanıcı 75,99 tl ye 100 mb beklerken birden 50 mb 86 tl oluyor.

2 gündür de internetim yok, adsl den vdsl portuna geçiriyoruz ayağına faturada 2-3 günüde büyük bana geçirecekler.

bakın kesin ama ama kesinlikle turk.net önermiyorum, ağır pişman oldum.
  • müşteri hizmetlerinin kötülüğüne dayanamayıp ayrıldığım firmadır.

bir sene kadar müşterisi olduktan sonra bir süreliğine internetim gitti. kayıt açtım, yanıt alamadım, müşteri temsilcisine bağlanamadım ve yaklaşık bir ay sabredebildikten sonra türk telekom'a geçtim. tavsiye ettiğimi söyleyemem.
2 entry daha