şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar iş bu entry türk net olacak iğrenç iss'nin verdiği iğrenç hizmete karşı açılmıştır. eğer evinize, şirketinize,dukkaniniza bağlatmayı düşünüyorsanız mutlaka 5 kere düşünün. ben de ekşi sözlük'te girilen o entrylerin büyüsüne kapılıp eve baglattim ama 15 gündür internet yok.

başta bir evrak eksik gönderdiğim için bir kaç sorun oldu. ne zaman arasam ulaşabildiğim bir müşteri hizmetleri vardı. ulan dedim ne güzel. eksi'de de hep "müşteri hizmetleri kötü' diye yazıyorlar, neresi kötüymüş diye kendi kendime şirketi övüyordum kafamda. amaaa evrak işleri hallolduktan sonra, iş aktivasyon kısmına gelince işler öyle bir değişti ki.

ne zaman arasam ulasamadigim bir müşteri hizmetleri( hizmet değil o zaten)
    destek kaydı bırakıp, beni hiç aramadan, sormadan, evde herhangi bi işlem dahi yapmadan 'sorununuz çözülmüştür' mesajları
    twitter'dan engellenmem (evet küfür ettim, yine ederim.)
    başka bir twitter hesabıyla bu sefer düzgün bi dille yardım isteyip hiç cevap alamamam.

ya bi internet bağlatmak ne kadar uzun sürebilir? 15 gün sürer mi lan bi internet bağlatmak. hattım var, kablolarım var, daha 16 gün öncesine kadar türk telekomu sorunsuz kullanıyordum. şuan 10 sn de kopan bir "limitsiz internetim" var.

arkadaşlar sakın ama sakın.. reklamlarda adil kullanım kotasını kaldırdık diye görüp hayallere kapılmayın. çünkü daha size interneti bağlayaamıyorlar. baglayamadiklari için siz de faturasını ödediğiniz internetin kotasını hiç aşmıyorsunuz. mesela ben 15 gündür 300 mb kullanmışım.

adını dahi görmemek ve en kısa zamanda tarihin tozlu sayfalarına katılmanız dileğiyle.