şükela:  tümü | bugün
  • oldukça başarılı sunumları olan türk torrent sitesi. istek yapma gibi bir lüks bile var ki isteğinizi de dikkate alıyorlar. belli bir oranın üstünde kaldığınız sürece sorun yaşamıyorsunuz. çalışan birisi iseniz ve gündüz bilgisayarınızı açık bırakabiliyorsanız da yeterli orana çok rahat ulaşabiliyorsunuz. fake ya da çok düşük kalitede olan torrent şimdiye kadar görmedim. indirmeye çalıştığınız filmi seed eden kalmadıysa re-seed isteği gönderebiliyorsunuz. altın ve gümüş torrent diye uygulamaları var. altın torrent'i indirdiğinizde download istatistiğinize eklenmiyorken, gümüş torrent'in download ettiğinizin yarısı kadar istatistiğinize ekleniyor. "2x" işaretli torrent'lerde ise upload ettiğiniz miktarın iki katı upload istatistiğinize ekleniyor. bu sayede de ratio'nuzu belli bir rakamın üzerinde tutmakta zorlanmıyorsunuz.

dual/iki dil seçeneği içeren filmleri yayınlamaya özen gösteriyorlar ki bu da çocuklar ya da alt yazı okumaya üşenen ebeveynler için çok güzel bir şey.

uploader olmak için en az 1mbit upload hızına sahip olma şartı koşuluyor.

tavsiye edebileceğim bir site. forumlara çok fazla girmemiş olsam da yönetim kadrosunun kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
  • an itibari ile bakımdadır.

"turknova bakimdadir.
    en gec 21 ekim sali 23:59'da acilacaktir,
    ilginize tesekkurler,
    turknova yonetimi. "

ilgimize değil de sabrimiza şükretmesi gerekir diye düşünüyorum.

uzun zaman sonra edit: site tekrar açıldıktan sonra tam gaz devam etmektedir. davetiye sistemi de işlemektedir. ayrıca gayet güncel sunumları ek server'ları ile de desteklemektedir. kanımca bakımdan sonra en iyi türk torrent sitesidir.
  • üye olmama ve şu anda indirdiğim bütün dosyaları seed ediyor olmama rağmen, üye girişi yapamadığım ve karşımda muhattap bulamadığım topluluk.
  • sanırım kimsede davetiyesi yok. üye olan oldu, olmayan kaldı gibi bi şey. kimsede mi olmaz arkadaş..
  • bayram sebebiyle üyeliği açmış torrent sitesi

(bkz: koş hanım koş)
  • davetiye yollayan suserlara teşekkür etmeme sebep olacak torrent sitesi.
  • davetiyesini aradığım site.
  • saatlerdir aradığım bir derde deva olan site.
    ama üye olamamışsam neye yarar dostlar.

-in koteas, we trust.
  • an itibariyle üye alımı açılmış olan site.tekrar kapanmadan gelin gençler.
  • her ne kadar işimi ağırlıklı olarak yabancı torrent sitelerinde görsem de, bir umut besleyip birinin bana davetiye göndermesini beklediğim türk torrent sitesi.
    (bkz: duygu sömürüsü)
    (bkz: soğan ekmek)