şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: uydunet)
 • türksat'ın kablo hizmetleri ile ilgili hizmetleri sunan alt markası .
  yeni logosu şu şekildedir.
  resmi şirket adresleri için buradan

  türksat kablo hizmetleri için;
  (bkz: kablotv)
  (bkz: kablonet)
  (bkz: kabloses)
  (bkz: kablowebtv)
 • her tv kanalında günde 50 defa dönen reklamları yüzünden, tv izlemekten soğutan marka.
 • twitter'daki destek için açtığı hesaba sorunu ilettiğinizde müşteri hizmetlerine yönlendiren kurumdur.

  müşteri hizmetlerine yönlendirmek için açmadıklarını düşündüğüm hesap. en azından öyle umuyorum.
 • internet hattı nakil işleminde rekor kıran servis sağlayıcım.

  14.07'de telefonla 5 buçuk dakikalık bir görüşme yaptım, yani talebim takriben 14.12'de onaylanmış oldu.

  15.13'te yeni daireme nakil işlemi tamamlandı. ankara 8. cadde'deki furkan ve nevzat ustalar sağ olsunlar, gelip 15 dakikada falan işlerini bitirdiler.

  talebimin onaylandığı dakikayı baz alırsak 61 dakikada, telefon görüşmesinin başladığı dakikayı baz alırsak 67 dakikada tamamlandı yani.

  rezalet oldu mu çekinmeden yazdığım gibi, bu kadar iyi hizmet alınca da yazarım argadaş. helal olsun.
 • internet hatti nakil islemlerinde cinnet gecirten servis saglayicim.

  72 saattir nakil islemi sistemsel bir sorun nedeniyle saglanamiyor. cagri merkezi de kendine verilen bilgiyi aktariyor, bir saat sonra arayin diyor.

  sabirla saat basi ariyoruz. sanirim tum operatorlerle birer tur konustuk, az kaldi hal hatir sorma samimiyet duzeyine gelecegiz.

  5 is gunu icinde nakil saglanabilmesi mucizelere gebe iken, saat bazinda otelenen surec sonsuza uzarken, acaba hizmeti ucretsiz iptal ettirme ve ayni gun icinde baglanti hizmeti verebilecek bir hizmet saglayiciya gecme olasiligim nedir sozluk?
 • taahhütname sözleşme metninde "tüm hizmetler (kablonet, kablotv ve analog kablo tv) için vergiler dahil xxx tl (sabit ücret belirtilmiş) aylık fatura ödenecektir" şeklinde ifade olmasına rağmen 2018 yılında %5'ten %7.5 oranına yükseltilen özel iletişim vergisini tarafınıza yansıtmaktan çekinmeyen firmadır.
 • teknik arıza kaydı oluşturulan sistemleri teknik arıza sebebiyle devre dışı olduğundan teknik arıza kaydı kabul etmeyen firma. harbi ilginç.
 • bunyesine sinema yerli kanallarini ekleyerek iptalinden vazgecirmistir.
 • sinema yerli kanalını listeye ekleyerek kırk yılın başında doğru düzgün bir hizmet yapacağını düşündüren, 'en kaliteli türk filmlerii' filan diye çalsın davullar duyuruları yapan ve 'kutsal damacana' 'maskeli beşler' gibi sikko filmleri çevirip çevirip gösteren düzenbaz oluşum.

  sinema paketinin en izlenebilir kanalı olan vizioon festival de listeden çıkarılmış, utanmadan yerine konan başka sinema kanalı da yok.

  sizin yapacağınız iş yerin dibine batsın