• (bkz: uydunet)
  • türksat'ın kablo hizmetleri ile ilgili hizmetleri sunan alt markası .
    yeni logosu şu şekildedir.
    resmi şirket adresleri için buradan

türksat kablo hizmetleri için;
    (bkz: kablotv)
    (bkz: kablonet)
    (bkz: kabloses)
    (bkz: kablowebtv)
  • her tv kanalında günde 50 defa dönen reklamları yüzünden, tv izlemekten soğutan marka.
  • twitter'daki destek için açtığı hesaba sorunu ilettiğinizde müşteri hizmetlerine yönlendiren kurumdur.

müşteri hizmetlerine yönlendirmek için açmadıklarını düşündüğüm hesap. en azından öyle umuyorum.
  • internet hattı nakil işleminde rekor kıran servis sağlayıcım.

14.07'de telefonla 5 buçuk dakikalık bir görüşme yaptım, yani talebim takriben 14.12'de onaylanmış oldu.

15.13'te yeni daireme nakil işlemi tamamlandı. ankara 8. cadde'deki furkan ve nevzat ustalar sağ olsunlar, gelip 15 dakikada falan işlerini bitirdiler.

talebimin onaylandığı dakikayı baz alırsak 61 dakikada, telefon görüşmesinin başladığı dakikayı baz alırsak 67 dakikada tamamlandı yani.

rezalet oldu mu çekinmeden yazdığım gibi, bu kadar iyi hizmet alınca da yazarım argadaş. helal olsun.
  • internet hatti nakil islemlerinde cinnet gecirten servis saglayicim.

72 saattir nakil islemi sistemsel bir sorun nedeniyle saglanamiyor. cagri merkezi de kendine verilen bilgiyi aktariyor, bir saat sonra arayin diyor.

sabirla saat basi ariyoruz. sanirim tum operatorlerle birer tur konustuk, az kaldi hal hatir sorma samimiyet duzeyine gelecegiz.

5 is gunu icinde nakil saglanabilmesi mucizelere gebe iken, saat bazinda otelenen surec sonsuza uzarken, acaba hizmeti ucretsiz iptal ettirme ve ayni gun icinde baglanti hizmeti verebilecek bir hizmet saglayiciya gecme olasiligim nedir sozluk?
  • teknik arıza kaydı oluşturulan sistemleri teknik arıza sebebiyle devre dışı olduğundan teknik arıza kaydı kabul etmeyen firma. harbi ilginç.
  • sinema yerli kanalını listeye ekleyerek kırk yılın başında doğru düzgün bir hizmet yapacağını düşündüren, 'en kaliteli türk filmlerii' filan diye çalsın davullar duyuruları yapan ve 'kutsal damacana' 'maskeli beşler' gibi sikko filmleri çevirip çevirip gösteren düzenbaz oluşum.

sinema paketinin en izlenebilir kanalı olan vizioon festival de listeden çıkarılmış, utanmadan yerine konan başka sinema kanalı da yok.

sizin yapacağınız iş yerin dibine batsın
  • musteri hizmetleri tamami ile rezil hic bir sekilde yardimci olmayan, ariza ekibi bilgisiz, kurduklari cihazlardan habersiz, verilen randevu saatlerine kesinlikle uymayan aymaz,kural tanimayan, sinirlari zorlayan acayip bir firma.

alacak olanlara tavsiyemdir. 5 defa dusunun. ve yine de almayin.
    alacaksaniz da sakinlestirici ilaclarinizi psikiyatrinize simdiden yazdirin. cok lazim olacak
  • yaklaşık 15 senedir kullanıyorum. çok az sorun yaşadım, olanları da çabucak hallettiler. sadece i kutusunu aldım ondan memnun değilim geri vermeye çalışıyorum. bir de kanalları çok kötü, saçma sapan kanalları önlere koymuşlar. halk tv yıllardır yok.

edit: iğrenç bir firma, uzak durun. müşteri memnuniyeti sıfır. sizi yolmaya bakıyorlar sadece. elini veren kol değil götünü bile kurtaramıyor.
hesabın var mı? giriş yap