şükela:  tümü | bugün
  • sayıları yaklaşık 50 yi bulan ve devamlı türk filmi (özelliklede kemal sunal filmi) yayınlayan kanallar. aralarda 10 dakikalık reklamlar olsada 24 saat kemal sunal filmi izleyebiliyoruz sayelerinde. gecenin 2 sinde hababam sınıfı izleyebilmek güzel. örnek vermek gerekirse bu kanalların 3 tanesinin ismi şöyle: hababam tv, şaban tv, sunal tv. şaka değil valla aratın bulun. bazılarıysa kaçak olarak daha yeni sinemalarda oynayan filmleri gösteriyorlar.
  • 12685 h 30000 frekansını aratan kişilerin hemen bulabileceği kanallardır.
  • araya bir reklam girerler ama reklam 40 dk. surdugu icin filmi unutursunuz... replika i phone lar, sar degeri saglikli bir erkegi bile kısır bırakabilecek android telefonlar, asker telefonu adi altinda ozellik kisitlamali telefonlar, geciktiriciler, penis buyutuculer, doktor omer coskun denen dolandirici, cinsel gucu artiricilar, hemoroid ilaclari... offf daha neler neler... ayda yilda bir tv izleme ihtiyaci duyan biriyim onda da bu iskenceye katlanamayacagim. ofkeyle iptal ettirdigim digiturk'e geri donecegim. ayda yilda bir actigimda en azindan mutlaka zevkime uygun bir sey bulur adam akilli izlerim
  • anc tv, anadolu yurdum tv, berf tv, baran tv, tv life

hala kapanmadılarsa benim bildiğim şaban filmi veren uydu kanalları.
  • fight tv, cinemax tv, a cinema tv... gibi kanallardır...
  • ana akım medya ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek kaliteli kanallardır.
  • filmin ortasında yarım saatlik bal reklamına girerek; keyfimizi balla kesen ve içine eden kanallardır. beklesen yarım saat boyunca bağıran yalancı bir pazarlamacı sesi evi dolduruyor, değiştirsen film kaçıyor. reklam kuşaklarını 3-5 dakikayla sınırlayıp film içinde 2 kez ve film aralarında verseler izlenebilir olacaklar ama ah bizim şu onulmaz ayarsızlığımız...

(bkz: internetten film indirip yayınlayan tv kanalları)
    (bkz: maksim tv)
    (bkz: nurs tv)
    (bkz: htv)
    (bkz: derya tv)
    (bkz: kanal s)
    (bkz: maya tv)

ha bir de en iyisinin bile bir standardı yok; cart diye erotik görüntüler eşliğinde bağıra bağıra penis büyütü, geciktirici anlatabiliyorlar. o yüzden ben evde insan varken kazâra açılmasın diye 150'den sonrasına kaydediyorum.
  • sıhhat tv
    derya tv
    ton tv
    osmaniye
    kanal68
    tv79
    yenisinema
    nehir
    farklı
    365 tv
    anc
    brt hd
    tlc
    avantaj
    kkardelen
    dmax
    yalova
    muzikturk
    parktv
    anc
    kanals
    gala
    amc
    maya
    egeturk
    diyartv
    kanal urfa
    kanal 16
    a2
    teve2

listedeki kanallardır.
  • o filmler kara delik reklam yayını başlayana kadardır. özellikle yerli ve milli cep telefonu galaksi 4s telefonları satan külhanbeyi abi favorimdir.
  • yek tv - 12380 v 27500
    park tv - 11976 h 27500
    yeni sinema tv - 11096 v 30000

bu tarz kanallardır. sürekli ceza aldıkları için olsa gerek isimleri ve frekansları değişmektedir.