şükela:  tümü | bugün soru sor
 • büro mobilyası markasıdır.

  sadece 59 tl ödeyip sipariş verdiğim çalışma koltuğu elime ulaştı, diğer markaların koltuklarını kurmam yaklaşık 20 dakikamı almasına karşın bu markanın koltuğu 5 dakikada kuruldu, hiç bir cıvata kullanmadan hem de. gayet sağlam görünüyor, ancak çok konforsuz, eski sandalyede kıçım gayet rahatken şimdi 1 saatten fazla oturunca bayağı rahatsız ediyor.
 • güzel bir ürünü var türksit zeus çalışma masası şeklinde, ancak adamlar sadece internet üzerinden satıyorlar çok ilginç. istanbulda bir mağazada olsa hemen gidip alacağım güzel bir üründür ancak adamlarda mağaza yok. izmir firmasıdır.
 • türksit mustangi az önce kurdum. inanılmaz konforlu, şimdiye kadar kullandığım en başarılı koltuk. ammma velakin, biraz büyük. yani, ben 192 boyundayım. bana büyük geldi. fabrikada kalan son ürünü aldım zaten, yenilerini belki daha küçük yaparlar.
 • ferrari modeli güzel olan koltuk. fiyatı da iyi.
 • kalitesi ürünler satmamasına rağmen nedense internette hep güzel yorumlar alan büro koltuğu markası. hepsiburadadaki güzel yorumlara kanıp bir koltuk aldık. kutu belli ki önceden ıslanmış ve altı kararmış, koltuğun metal kısmı da paslanmış. aldığımız ürün sanki kullanılmış gibi. koltuğa otururken çatır çutur ses çıkarıyor.
 • oyuncu koltukları hakkında fikir almak istediğim marka.
 • rezalet derecede kalitesiz koltuklar üreten marka, şu an 400 küsür liraya satılan koltuğunu almıştım (o zamanlar 300'dü), yerli malı olsun dedik amazondan almadık, ürün bir geldi, oturma kısmı bildiğin tahta, sünger koymamışlar desek yeridir. koltuğun her tarafından ayrı ses geliyor, bir de marangozhanelerinin boku püsürüyle göndermişler. gidin a101'den koltuk alın 100 liraya bundan daha iyi olacağı kesin, he benim götüm kalas gibi diyen varsa bunların tahta banktan hallice koltuklarına otururlar. müşteri desteği de koca bir "0".
 • beş para etmez ürünler satan firma. 350 tl ye oyuncu koltuğu almıştım. 1 ay içinde oturma yerindeki sünger kendiliğinden yok oldu. evet bildiğin tahtaya oturuyorum.garantisi olduğu halde dönüp yüzüme bakan olmadı. neyse dedim şu yazlık sandalyelere takılan süngerlerden koyarım sıkıntı olmaz. bu böyle 2 ay devam etti. koltuğun her yerinden gelen gıcırtı sesleri, sırtımı yasladığım yerdeki delinmeler vs. almayın, aldırtmayın, ben pişman oldum siz olmayın.
 • kesinlikle almayın aldırmayın. 550 liraya koltuk aldım daha 2 ay oldu olmadı yaslanma yeri yuvalarından kırıldı. bu yorumu okuyup içinizden vay ayı kendin kırmışsındır diyebilirsiniz. gerçekten öyle değil. aşırı dandik dandik dandik. aaasssslaaa almayın.