• başlık altını açmak bana nasipmiş dostum

tıptan biraz anlayan bu suser ile tanışmamız zeytinli rock fest 2015 dönemine tekabül ediyor

kendisi o kadar iyi niyetlidir ki kafalarımız güzelken. “ abi alkolü şah damarımızın yanından bi boruyla geçirsek difüzyon yoluyla kana karışır mı?” soruma samimiyet ve içtenlikle cevap verdi*. o yüzden arkadaşlar çekinmeyin sıkılmadan usanmadan sorun cevap veriyor.

tanım: bilgili kültürlü yardımsever suser

(bkz: buda böyle bir anımdır)
  • yufka gibi kalbi,mangal gibi yüreğiyle,bayrak direği gibi boyuyla herkese yetişmeye çalışan temizliği yüzünden akan,sayesinde beni ortadoğu ve balkanların en has "yeğen" ine sahip edip sedat peker tribine sokan jinekologların kralı. yeğenin dibi
    --- spoiler ---

kızlar yakışıklı karizmatik entellektüel bir jineko arıyorsanız sizi ona ulaştırabilirim
    --- spoiler ---
  • evlat edindiğimiz minik yavrumuz. çok minik. miniminnacık.
  • ben de sol bek arayan scout ekibi mi var diye geldim ya la başlığa
  • sesi kulaklarımda çınlar en huzurlu anlarımda "abi uyandın mı?" diye. sen ki 2 metre boyunda, nazik doktor adayı nasıl güzel başlattın güne? bir bakmışsın zamanın nasıl geçtiği ve ne kadar hızlı aktığını farketmemişsin. saat 3'ü hafif geçerken kenardan kadife bir ton: "abi ne zaman başlıyoruz* ?". oha amk. haklı adam. 1 dakikamız boşa geçse zorumuza gidiyor. "aga en azından 5'i görelim" diyorum. görüyoruz ama ne muhabbet. görsen göbek bağları beraber kesilmiş sanarsın. hani olm aramızda trilyonlarca yıl yaş farkı vardı? senden önce hayatı görmeye başlamam herhangi birşey katmaz yaşama. senin gibi güzel insanların hayata katacakları belirler yaşamı. o ayrı bi konu. ama biz sanki göbek bağımız aynı anda kesilmişçesine uyum sağlıyoruz birbirimize. ortamın dünyalar güzeli kızı da bu iletiyi okuyorsa gözleri dolmuştur muhtemelen :)

festivalde muhteşem anlarımın başrol oyuncularından biri olmuş dünyalar güzeli insan.
    umarım yıllarca devam edecek dostluğumuz.

bir şekilde denk gelirseniz bırakmayın bu çocuğun peşini.
    bana uydu.
    size de uyabilir.
  • ilk mesai arkadaşım. yaşadığım yerlerin özelliği mi şansızlığı mı bilmiyorum, ben neden bu tarz insanlarla tanışmak veya karşılaşmak için 26 sene beklemişim amk, anlamıyorum.

ilk defa tanımış olduğum canlı kanlı ekşi yazarı olma şerefini de taşır.

kazandığı asistanlık haberini ben verdim, herkese o mutlu haberle gözlerin ferinin ışıldaması görmek de bana nasip oldu.

şahsen tanımış olduğum beni kısa hissettrien de bir arkadaşım 196 boyuyla töğbe, estağfirullah.
  • çok kral adam, şöyle ki alakasız bir sahneyi pat diye bulabiliyor. valla saygı duydum.
  • hele hele adam almanyalarda doktorluk yapıyor.
  • tanışmaktan kıvanç duyduğum yazar. var olsun.
hesabın var mı? giriş yap