şükela:  tümü | bugün
 • başlık altını açmak bana nasipmiş dostum

  tıptan biraz anlayan bu suser ile tanışmamız zeytinli rock fest 2015 dönemine tekabül ediyor

  kendisi o kadar iyi niyetlidir ki kafalarımız güzelken. “ abi alkolü şah damarımızın yanından bi boruyla geçirsek difüzyon yoluyla kana karışır mı?” soruma samimiyet ve içtenlikle cevap verdi*. o yüzden arkadaşlar çekinmeyin sıkılmadan usanmadan sorun cevap veriyor.

  tanım: bilgili kültürlü yardımsever suser

  (bkz: buda böyle bir anımdır)
 • yufka gibi kalbi,mangal gibi yüreğiyle,bayrak direği gibi boyuyla herkese yetişmeye çalışan temizliği yüzünden akan,sayesinde beni ortadoğu ve balkanların en has "yeğen" ine sahip edip sedat peker tribine sokan jinekologların kralı. yeğenin dibi
  --- spoiler ---

  kızlar yakışıklı karizmatik entellektüel bir jineko arıyorsanız sizi ona ulaştırabilirim
  --- spoiler ---
 • hakan şükür tipi santrafor olacak kapasitedeyken doktor olan bir garip kişi.
 • evlat edindiğimiz minik yavrumuz. çok minik. miniminnacık.
 • ben de sol bek arayan scout ekibi mi var diye geldim ya la başlığa
 • sesi kulaklarımda çınlar en huzurlu anlarımda "abi uyandın mı?" diye. sen ki 2 metre boyunda, nazik doktor adayı nasıl güzel başlattın güne? bir bakmışsın zamanın nasıl geçtiği ve ne kadar hızlı aktığını farketmemişsin. saat 3'ü hafif geçerken kenardan kadife bir ton: "abi ne zaman başlıyoruz* ?". oha amk. haklı adam. 1 dakikamız boşa geçse zorumuza gidiyor. "aga en azından 5'i görelim" diyorum. görüyoruz ama ne muhabbet. görsen göbek bağları beraber kesilmiş sanarsın. hani olm aramızda trilyonlarca yıl yaş farkı vardı? senden önce hayatı görmeye başlamam herhangi birşey katmaz yaşama. senin gibi güzel insanların hayata katacakları belirler yaşamı. o ayrı bi konu. ama biz sanki göbek bağımız aynı anda kesilmişçesine uyum sağlıyoruz birbirimize. ortamın dünyalar güzeli kızı da bu iletiyi okuyorsa gözleri dolmuştur muhtemelen :)

  festivalde muhteşem anlarımın başrol oyuncularından biri olmuş dünyalar güzeli insan.
  umarım yıllarca devam edecek dostluğumuz.

  bir şekilde denk gelirseniz bırakmayın bu çocuğun peşini.
  bana uydu.
  size de uyabilir.
 • tıp okumuş fakat bir tıp bilgisi olmayan yazarımsı bir şey .
 • yazdığı entryden sonra boşluk bırakıp nokta koyunca karşısındakini çok pis ezdiğini sananlarla uğraşan yazar .*
 • ilk mesai arkadaşım. yaşadığım yerlerin özelliği mi şansızlığı mı bilmiyorum, ben neden bu tarz insanlarla tanışmak veya karşılaşmak için 26 sene beklemişim amk, anlamıyorum.

  ilk defa tanımış olduğum canlı kanlı ekşi yazarı olma şerefini de taşır.

  kazandığı asistanlık haberini ben verdim, herkese o mutlu haberle gözlerin ferinin ışıldaması görmek de bana nasip oldu.

  şahsen tanımış olduğum beni kısa hissettrien de bir arkadaşım 196 boyuyla töğbe, estağfirullah.
 • efendim bu yazarın hayali minibüsçü olmakmış. başta çocukluk hayali sandım ama bildiğin şimdi de minibüsçü olmak istiyor bu adam. ee ben de hayaline destek olayım dedim. ara sıra minibüsünde muavin olurum yıldız tilbe dinleriz dedim. yok efendim yıldız tilbe olmazmış. kendisi yatan hasta servisinde klasik müzik açarmış. minibüste de klasik müzik dinlenecekmiş. sen baştan kaybettin, sende minibüsçü ruhu yok diyorum. deliye bak, minibüsçüler odası başkanı mısın diyor bana. esefle kınıyorum kendisini.

  buraya not düşüyorum herkes duysun bu yazardan minibüs şoförü olmaz. olsa olsa beyin cerrahı olur. o konuda da fazla güvenmeyin kendisine. beynimde tümör çıkarsa beni ameliyat masasında bırakmakla tehdit ediyor. soranlara komplikasyon diyecekmiş. cesedimin başında şarap içerken canlanıyor gözümde. psikopat cerrah. *