• rahmetli için en güzel yorumu bir youtube kullanıcısı yapmış:
    "yerler kaysa belkide bu gün hayatta olacaktı mekanın cennet olsun? fatih."
  • eğitim sistemiyle alakalı söylediklerini eğer bir devlet adamının ağzından duysaydık gelecek için eğitim adına daha umutlu olabilirdik.
  • ercan saatçi: istersen gomleğini de at
    popstar fatih: onun havası var
  • yerler kaysa simdi yeni bir star olmus olacak can. bi de nefesi kesildi, bi de cok efekt yapti, bi de bi de bi de...
  • popstar fatih- benim adım fatih şimdilik hakkımda bilmeniz gereken tek şey sadece bu. ha bi de beni anam doğuştan star doğurmuş. şimdi ben susuyorum geri kalan herşeyi vücut dilim size anlatacak.

doğuştan stardır efendim.
  • kendisinden bahsederken sevdiği yazarlar için steven spielberg ve jonathan davis diyor. lan biri yönetmen diğeri rock yıldızı.

http://www.youtube.com/watch?v=8o_oxazk-cs
  • bu adam acilen bulunup türk televizyonlarına geri döndürülmeli . sırf yerler kaymıyor diye bir yetenek, adeta bir süperstar sönüp gitti.
  • birdenbire aklıma gelen ve sözlükte hakkında yazılan entry'leri okurken öldüğünü öğrendiğim insan. yazık olmuş, üzüldüm. bize o meşhur türkstar performansın ile keyifli dakikalar yaşatıp güldürdüğün için teşekkürler, huzur içinde uyu.
  • bu adam yüzünden arkadaş grubu olarak, her esneme ve aldığımız derin nefes sonunda "staaar" der olduk.

"fıhhbb staaahr".
  • özellike tekme hareketini yapmadan önce one two three four die sayması inanılmaz komik olan zattır kendileri. yerler kaymıyor yalnız repliği ise beni benden almıştır.
hesabın var mı? giriş yap