şükela:  tümü | bugün
  • turktorrent.eu adresinin yeni hali.
  • davetiyesini aradığım torrent sitesi.

edit:davetiyeyi edindim. bulamadığım pek çok türk dizisi, türkçe dublajlı film mevcut. dublajlı filmler benim için daha önemli çünkü anne&babam için indiriyorum. zaten orijinal dilinde yabancı film/dizi indirecek olsam ne işim olur bu siteyle. ben gayet güzel buldum, ayrıca kimse silmiyor indirdiklerini.
  • (bkz: ne gerek var)
  • sceneaccess.eu davetiyesinden daha önemli olmayan ezik torrent sitesi.

türklerin indirdikleri torrentleri programdan sildiğini düşünürsek asla verimli olmayacağı için kullanımı gereksizdir.
  • davetiyesini aradiğim sitenin kendisi.
  • davetiye bulup bir denemek lazım, güzel içerikler bulabileceğimiz siteye benziyor kendisi.
  • bir grup zeka özürlü ergenin admin kılığında cirit attığı torrent sitesi. kafalarına esince davetiye haklarını sıfırlarlar, kendileriyle tartışmaya girenleri daha 2. cümlesinde sorgusuz sualsiz siteden süresiz uzaklaştırırlar, chat odalarında götlerini yalamayanlara habire tehditler savurup üstünlük sağlarlar... bu denli ezik, kompleksli, zavallı insanlarla yoluna yürüdüğü sürece cacık olmaz bu siteden. fedakar üyeleri sayesinde ayakta duruyorlar ama o üyeler bir gün topluca başka bir siteye geçtikleri an esamileri okunmayacağı gibi, açılır açılmaz son ses radyo müziği veren boktan tasarımlı sitelerinde masturbasyonlarını da birbirlerine bakarak yapmak zorunda kalacaklar.
  • davetiyesini aradığım indirme şeysi.
  • davetiyesini aradığım torrent sitesi.
  • film sunumları gittikçe yavaşlayan ve dizi ağırlıklı giden bir site oldu çıktı