• s'nek tv nini sunucularından. zamazingo'da burak aydoğan'ın yeni partneri. programını izlemedim ama bildiğim kadarıyla gayet güzel ve doğal bir kızdır. kendisini şu şekilde tanıtmış:

1985 yılında bodrum semalarında dünyaya gelmiş. an itibariyle mimar sinan üniversitesi sosyoloji bölümü 4. sınıfa devam etmekte. fakat mezun olma konusunda derin endişeleri var.

evde üzerine yıkılmak üzere olan dvd arşivi, "türkü hanım film hastasıdır." söylentilerini doğrulamakta. efendim, özellikle latin danslarına özel bir hevesi, bu hevesinin ne işe yarayacağı konusunda ise kaygıları var. s'nek'e geldiğinde program sunmaya uygun hale bürünmesi için baştan yaratıldı; ama malzeme aynı, yapacak bir şey yok… teknolojiden pek anlamayan bir insan olarak zamazingo programını sunuyor. inşallah bir gün bu program sayesinde bir şeyler öğrenecek. burak her ne kadar türkü'nün kafasına sürekli balta saplamaya çalışsa da o sevgi dolu bir insan olduğundan dünyaya hala gülen bir ifadeyle bakabiliyor.

http://www.snek.com.tr/?sunucuturkuturan

edit: sanırım şu aralar oyuncu kariyeri epey yol almış, başarılı olmuş kişi. hala tek bir rolünü izleyemedim gerçi ama hala lise dönemindeki gibi sade bir güzelliğe sahip, o değişmemiş.
  • 5:00 a.m.'de şahsıma "oha" çektiren insan ötesi anime karakteri.
  • (bkz: turku turun)
  • sair nedim ilkogretimokulundan sinif arkadasim. bici bici, konuskan, neseli, japon cizgi film karakterlerine benzeyen bir kiz. o zamanlar cok zayifti. yillar pek birsey degistirmemis anlasilan. bir insan evladi nasil 34 beden olur? 1 subat 1985 dogumlu, kova burcu kizidir. mimar sinan universitesi - sosyoloji bolumunde okuyordu; mezun oldu mu bihaberim durumundan. su an kanald'nin annem adli dizisinde oynuyor.
  • (bkz: annem) dizisinde pınar karakterini oynayan sahis.
  • kuzucuk.
    bitanedir.
    bir insana şaka yapacaksınız değil mi? bu hatunu birine şaka yaparken izleyin.saniyeler içinde nasıl bir surat ifdesine girdin? noldunn hemen??..sanırım bu allah vergisi,gönül rahatlığıyla oyuncu diyebilirim.yani bilmiyorum odalarca, duvarlarca dvd leri ben izlesem ben de de bu yetenek gelişir miydi.
    diğer sikkoların aksine kültürlüdür,sosyolog olcak bekliyoruz.tutmuş conflict theory den bahsediyor en nadide sohbetin ortasında.herboka atlayan bir yapısıda yok gördüğüm kadar,benim bildiğim reddettiği bir dolu proje var-cidden benim şahit olduğum bi dolu var-.halinden memnun, öylesine biri.
    ankaraya geldiğinde ilk anıtkabir i ziyaret etmesinde nasıl bir anlam aramımız gerekir izleyecilerine bırakıyorum aferin kız...
    biricik foto arkadaşım.çekelim cırt cırt
  • reha erdem'in son filminde neptün rolu ile izleyenlerin karşına çıkacak olan beyaz perdenin yeni ve güzel yüzü.
    film karelerinin içinde kars olması, donmuş bir çıldır gölü olması insanı şimdiden bir garip ediyor.
  • bundan beş altı yıl önce fazlaca küfürlü konuşan bir kızdı. hatta tam ne kadar güzel kız deyip hayran kalıcaktık ki, ağzını açar açmaz vazgeçmiştik.
  • "hayran kalıcak hayraaaaan" diye nara atan, megaloman ama haklı bir kızımız ('ı canlandıran kızımız) (bkz: burası istanbul). ayrıca (bkz: neptün)
  • bodrum insanı. guzel kız vesselam..
hesabın var mı? giriş yap