• bugun yarin ucar. siktirolmasi dilegiyle.
  • "beni silken yok mu" mottosuyla sözlüğe giriş yapmış kullanıcı.

sözlüğün son modası galiba bu; iki seksli başlık açarım, biraz da olmayan anılarımı anlatırım...

edit; şahsıma beddua etmiş kullanıcı. yalnız sorun şurada; ben ne tarih kitaplarında ne de hayatımda gökten kemik yağdığını görmedim.*
  • kadın-erkek ilişkileri üzerine çok karamsar yorumlar getiren yazar.

herkesin aldatması gerektiğini, aldatmasa bile zaten aldatılacağı için böyle bir kaygı gütmemesini öneriyor. ilginç. çok mu aldattı çok mu aldatıldı yoksa her ikisi de mi anlamak güç.
  • entry başına 25 tl vermeyi teklif eden yazarımsı. ben o parayı sana vereyim sen sözlük hesabını kapat.

bir de sorularımı telegramdan çözüme kavuşturabilirmiş. la sen kimsin neyi çözüme kavuşturuyon?
  • reklam entryleri girmek için entry başına 25 tl teklif eden, özelden soruları yanıtlama kapasitesine sahip bir yazarımsı.

modlar uyumasa da böylesini uçursalar dedirtiyor adama.
  • suç olmasına rağmen oy kabinine girip verdiği oyun resmini koyan yazar

ve bir de

ağlama melis:(

silmiş tabi. :)
  • #89992380 entrysi ile kendini sözlüğün en güzel kızı ilan eden özgüven abidesi, zengin erkek arayışında olan kıl yumağı.

en güzel kızını bilmem ama en büyük popolu olabilir kendisi.. ahahaah
  • bazılarınıza 25 demiş, bana 15 teklif etti, neyimizi beğenmedin lan hibina.
  • rengin mavi mi yeşil mi olduğu konusunda kararsız kalınır.uzaktan bakınca mavisi de var yeşili de var.
  • görsel

bir arkadaşım, böyle bir mesaja cevap verdi diye yazarlıktan uçuruldu ama bu mesajları atanlar yazarlığa devam ediyor. muhtemelen birçok hesabı var, bol keseden rahat rahat yazıyor. bunların tespit edilememesi yönetimin kabahati.

ben yazarlık için senelerce beklemişim, entry profilim beğenilmemiş, başa dönüp tekrar beklemişim. senin 25 liranla entry girmek için mi yazar oldum ben?
hesabın var mı? giriş yap