şükela:  tümü | bugün
 • nerede ne zaman çekildiği hiç önemli değil. neyle suçlandıkları da %100 bellidir. pkk piçleri bunlar. akıbetine gelince umarım topunun kafasına sıkmışlardır kodumun teröristlerinin

  not: bu entry başka bir entrye cevap olarak girilmiştir.

  edit: bu itleri böyle toplayıp böcek gibi bağlayıp yere atan polislerimizin de eline koluna yüreğine sağlık

  edit 2: "-ellerimizi ters kelepçeledi, yere yüz üstü yatırdı, tepemizde faşist faşist bağırdı, kafamıza namlu doğrulttu."
  "devletin gerçek yüzünü gösteren video.. devlet tam olarak bu işte. şortlu, terlikli, ters kelepçeli, yüz üstü yatırılmış, silah doğrultulmuş insanlara "gücünü" gösteren bişey.

  bi de sormuş ya " bu devlet size ne yaptı lan" diye, yaptıkları az gelmiş heralde..

  devlet daha ne yapabilir ki? yapmadık ne bıraktı ki?"

  gibi gibi bir sürü laf zırvası da yazılmış. lan durduk yere mi aldı o polisler onları yavşaklar sizi. o böcekler ellerinde aksesuar niyetine keleşle gezip o polisi askeri sivili vuran piç kuruları değil mi? oldu amk her boku yeyin devlet size bunu yapınca daha ne yapabilir olsun. sen o polisi askeri vur demohrasi olsun onlar sizi böyle böcek gibi paketleyince faşist olsun. bu devlet beni niye ters kelepçe yapıp tepemde bağırmıyor lan?

  "türkiye cumhuriyeti devletinin gücünü sizde göreceksiniz terörist yazarlar"
 • o bölgede 30 yıldır devam eden gerçekliğin ufak bir kesiti.

  videoya çekilmeyen birçok olayda, o yerde bekletilen insanlar kurşuna diziliyordu.

  bu görüntülerin, her şeyiyle, aynısı fransızlar tarafından cezayir'de, ingilizler tarafından hindistan'da, portekizliler tarafından brezilya'da çekildi daha önce.
 • devletin gerçek yüzünü gösteren video.. devlet tam olarak bu işte. şortlu, terlikli, ters kelepçeli, yüz üstü yatırılmış, silah doğrultulmuş insanlara "gücünü" gösteren bişey.

  bi de sormuş ya " bu devlet size ne yaptı lan" diye, yaptıkları az gelmiş heralde..

  devlet daha ne yapabilir ki? yapmadık ne bıraktı ki?
 • gezi parkı için geçmişin spoilerını vermek gibi bir şey aq bu ne.
 • https://www.facebook.com/…064070302/?type=2&theater

  adresinden gorulebilen vatandaslardir. bu devlet size ne yapti diyor ardindan turkun gucunu goreceksiniz diye bagiriyor.... ayrica yuzune bakana da korkusundan bakma diyor

  edit: ozel harekat polisiymis
 • "ne yaptı lan bu devlet size?" sorusu yerine "ne yaptınız lan bu devlete?" diye sorsa belki manalı bi iki nasihat alırdı yerde yatan zanlılar. ben "normal türk" olarak bile irrrrete oldum polisin laflarına. 30 yıldır astınız, kestiniz, tükürükle boğdunuz bitmedi. bitmeyecek demekki bu yolla. o zaman yolu değiştirceksin.

  adam artık orda, suçlu, zanlı, terrorist. değilse de artık bir terrorist, hem resmi olarak hem manevi hissiyat olarak.

  polis/asker o konuşmasında haksız mıdır? değildir. peki doğru mudur? değildir.

  her zaman olduğu gibi her haklılık doğruluk değildir. bunu iyi analiz etmek lazım.
 • atanamamış polat alemdar
 • devlet tarafından kendi askerin tarafından yere yatırltılıp sonra da bu devlet size ne yaptı denilen vatandaşlardır. daha ne yapsın amk