şükela:  tümü | bugün soru sor
  • airbnb'nin otomobil için olanı. denemiş arkadaşlar var, çalışıyor.
  • arabanızı 3. kişilere kiralamanızı sağlayan site. denildiği gibi hem mantık olarak hem tasarım olarak airbnb ile çok benzer. arabayı veriyoruz ama bişi olursa ne olacak diye düşünenler için, arabanız 1 milyon dolara kadar sigortalanıyor turo tarafından. 20 dolara bile araba bulmak mümün.
    türkiye'ye daha gelmemiş, avrupa'da da ingiltere dışında pek yaygın değil.
  • avrupa'da bi yaygınlaşsın da alfa romeo giulia deneyimi yaşayalım.
  • türkiye'de büyük ihtimalle yancı ve gazcı apaçi kardeşlerim tarafından yoğun olarak kullanılacak uygulama.
  • yurt dışında araba kiralamanın en ucuz yoludur.

üstüne yandaki linkten üye olursanız 25 dolar da indirimli kiralayabilirsiniz. kayıt

hatta bu 25 dolar ile bir günlük bu fiyata bir arabayı ücretsiz şekilde bile kiralayabilirsiniz.

--- spoiler ---

şok şok şok 25 dolar :)

flaş flaş flaş bedava araba :)
    --- spoiler ---
  • arabanızın devir kesicisinin kaç devirde devreye girdiğini, lastiklerinizin düzleşmişte gidebildiğini öğrenmek, sararmış tavan döşemesinin de güzel durabileceğini düşünüyorsanız müthiş uygulama.
  • iki tane arabam var. birini şehir içinde, diğerini de genelde şehir dışı yolculuklar için kullanıyorum. kullanmayı planlamadığım aracı listeleyerek tatillerimi, konserlerimi ya da şehir dışı aktivitelerimi fonluyorum.

güzel ve kullanışlı bir uygulaması var. önceleri sigorta işleri sorunluydu. şimdilerde onu da çözmüşler. işleri büyütmeleri çok olası. uçak yolculuklarından sonra illa ki kullanıyorum.

tavsiye ederim herkese.
  • san francisco merkezli araba kiralama şirketi. ev kiralama siteleri kadar yaygınlaşması namümkün. otomobil kiralamanın riskiyle ev kiralamanınki bir değil çünkü.
  • salak çalışanlara sahip girişim, batması dileğiyle