şükela:  tümü | bugün
  • "ptt' nin yurtdisina koli yollama seysi".

ben demiyorum, ukteyi veren arkadaş diyor. madem tanımı yapmışsın, entry gireceğine neden ukte verirsin sayın bumerang (ifşa da ederim), onu da çok merak ediyorum.
  • fiyatları hiç de uygun olmayan bir servis.

kurumsal ve çoklu gönderilerde indirimli fiyat için nereye ne yapıyo*z bilen varsa yeşillendirebilir mi?
  • en geç 4 günde hızlı göndereceğiz diye dünyanın parasını alan ama 6 gün sonra kargonun yurtdışına gönderip gönderilmediği bilgisini bile sağlayamayan sözde ptt hizmeti.
    aman uzak durun.
  • paranizla rezil olmak icin secilebilecek yurtdisi kargo servisi..burdan paketi teslim alip uluslarasi kargo firmalarina teslimat yaptiran, dolayisiyla bi aksilik ciktiginda duzeltmeniz pek mumkun olmayan, 2-3 kisilik memur kivaminda musteri iiliskileri uzmani barindiran, musteri ile iliskilerde bastan savma felsefesi uygulayan, rakiplerinin 2 gunde teslimat yaptigi ulkerelere 3 haftayi bulan teslimat sureleriyle inanilmazi basaran, hatta 3 haftada bir duzeltmeyi yapamayip da paketin iadesine sebep olabilen, sizi aliciya karsi rezil duruma dusurebilen, an itibari ile de fiyatlari tercih edilmesine sebep olacak tek etkeni safdisi birakmis noktaya gelen ve gelecegi pek umut vermeyen bir olusumdur.
  • 5 kopyalı form doldurmanız gereken, alıcının telefon numarası olmadan gönderi yapılamayan, ptt'nin yurtdışı gönderi servisi.