şükela:  tümü | bugün
  • cilalı oto şampuanında fiyat-performansı gayet iyi olan marka.
  • ataşehir'in girişindeki opet'in arkasında, ford ve renault'nun yanında bir şubesi olan oto yıkamacı. aracı yıkama performansları iyidir, her tarafını çok iyi kuruluyorlar, iyi de parlıyor araba. süngerli dış yıkama + iç yıkama 15 lira, gayet de makul fiyat/performans olarak. ancak dikkat edin gittiğinizde arabanızın içindeki bozuk paraları, sakızları (evet sakız) filan saklayın, alıyor temizleyenler. zaten bütün bozuklukları almış bir de bahşiş verince neredeyse yıkama parasının 2/3'ü kadar bahşiş vermiş oldum.
  • ataşehir'in girişindeki oto yıkamacı.
    gerçekten süper temizliyorlar
  • cilası mucizevi olan bir bişi markası. arabamın baştan sona amcık gibi çizdikten sonra merak edip aldım ve kullandım, sonuç harika! çiziği görmek mümkün değil. bir sosyal bilimci olarak mühendislik ilminin önünde saygıyla eğiliyorum.
  • oldukça başarılı cilalar üreten firma. ptfe & teflon katkılı olanını kırmızı şeytanımın üstünde uyguladım sonuç müthiş parıl parıl parlıyor serefsizim.
  • teflon sıvı cilasını 3 model araba üstünde uyguladığımız şukela ürünlere sahip markadır.
    gerçekten çok iyi sonuç vermektedir. en büyük artısı da sürekli güneş altında duran araçlarda boya solmasını geciktirmektir.
    yalnız güneş yanığı olan araçlarda kullanmayın, bariz şekilde alttan çıkan kaporta sacını aşındırıp, bu bölgelerde beyaz ve zor çıkan tabaka bırakıyor.
  • waxları tarafımca beğenilip kullanılan marka.teflonlu olan güzel sonuç vermektedir.
  • color back isimli ürünleri başarılı. kapı açma özürlü apartman komşularımdan birisi siyah arabamın kapı koluna beyaz bir armağan bırakmış.

color back'i microfiber beze sürdüm, ovaladım. gitti.
  • rezalet bir wax.