şükela:  tümü | bugün
  • ninja kaplumbağaların pizzacı açmaları durumda dükkanın adına koymaları mutemel isim
  • tamamen kendi zevkim olmakla beraber tanımlamam gerekirse,uygun fiyata ankara'da yiyebileceğiniz en lezzetli ince hamurlu pizzaları yapan, küçükesat yöresinde bulunan pizzacı. hız konusunda yemeksepeti listesindeki onca restoranın arasında benim gözlemlediğim kadarıyla rekor bunlardadır. ve bu standart yıllar yılı hiç bozulmaz, adamlar uygun fiyata çok hızlı pizza getirmenin formulünü çözmüş.
  • ankara'da yiyebileceğiniz en iyi pizzayı yapan yer. domino's, little ceasers, pizza hut vs. buranın pizzalarının yanına bile yaklaşamaz.
  • açık ara hayatımda yediğim en iyi pizzayı yapan pizzacı. ankara'da kaldığım 5 gün boyunca günde üç kere ıspanaklı tavuklu (custom oluyo bu) pizzalarından yiyodum. çok özledim lan. ankara'dan gelecek biri varsa bana gelirken pizza getirsin en büyük boyundan. nolur lan.
  • tesadüfen önünden geçtiğim, sonra da kutsal bilgi kaynağımızdaki yorumlara ve yemeksepetindeki 9-9-9 luk puanlamaya güvenip sipariş verdiğim pizzacı. performansları beklediğimin üstündeydi, tek kişilik küçük pizza hem göz hem karın doyurdu, yanında da bol patates ve kola var. fiyatı da 10.5. dominosun eşdeğer menüsünü madara etti gözümde. burdan yiyin, yidirin ey sözlükçüler.
  • karışık pizzaları enfes, kutuyu açtığımda gördüğüm manzara pek tatmin etmese de (büyük boy için konuşuyorum) yemeye başladıktan sonra görüntünün pek anlamı kalmadı.
  • 50 cmlik jumbo boy pizzasını üç kişi bitiremediğimiz pizzacı. pizzaları biraz yumuşak olsa da yeniyor. biraz daha gevrek pizza seven biri için pek tatmin edici olmayabilir.
  • büyük boy pizzası aç bir kişinin bitirebileceği büyüklükte. pizzasının tadı çok güzel ve servis hızı gerçekten yeterli. ayrıca, büyük boy karışık pizzanın yanında sipariş etmememe rağmen getirdikleri kola gerçekten güzel bir hediye oldu.
  • cidden mükemmel bir pizzacı bu. ufak boy menü beni bile doyuruyor. (ki ben bir oturuşta 4-5 lahmacun falan yerim.)

pizzalarının ekmeği falan da çok hafif. ankara'nın en iyi pizzacısı muhtemelen.
  • ankara/esat semtinde bardacık sokakta ikamet ederler...
    nobetlerimizde diger doktor arkadasların takdirlerini kazanmışlardır...
    saygılar.....