şükela:  tümü | bugün
  • pamperonun* sahibinin bahçeli yedinci caddeden* geçen türk gençliğinin göz zevkine sunduğu efsanevi kırmızı corvette'inin* yerine koyduğu yeni arabası.
  • insanların yanında cep telefonlarıyla fotoğraf çektirdiği bir arabadır. ayrıca her daim pırıl pırıldır çünkü pampero'nun elemanları tarafından her gün yıkanıp cilalanmaktadır. yağmurlu günlerde göremezsiniz çünkü sahibi o günlerde arabayı çıkarmaya kıyamaz, sanırım yerine bir adet beyaz alfa romeo 156 selespeed ile gelmektedir...
  • en son 10 sene önce gördüğüm araba.durduğunu düşünerek yuh diyecektim neyse kalmamış olduğu yerde çürüyecekti yazık.1 yıl eskişehirde batuhanın lamborghinisini seyir eyledik.focus yeter bana
  • ankara'da pampero'nun önünde dururdu bu bir zamanlar. daha geçen gün sevgilimle muhabbetini yaptık bunun hatırlar mısın diye. ikimiz de istanbul'da olmamıza rağmen biliyoruz.
  • ankara' da 2000'li yılların başında öğrencilik dönemi sembollerinden biri benim için.
    yedinci caddeden aşağı inerken pampero'ya gelince dönüp bakardık mutlaka orda mı diye.
    sonra mcdonalds a gidip saatlerce oturup geleni geçeni izlerdik.
  • hey gidinin arabasıdır. bu lamborghini diablo, pampero'nun sahibine ait idi. çocukluğumuzun rüyasıydı. hiç hareket ederken görmemiştik ama. herneyse. şimdi ne pampero kaldı ne diablo.