şükela:  tümü | bugün
 • bazı insanların takıntıları vardır. benim de turuncu saç takıntım var arkadaş. 4 yıl oldu bunu farkedeli. ilk başta değişikler, standart kuru görünümlü türk kızı gibi olmadıkları için sanmıştım ama sonra (takıntımı farkettiğimden 8-9 ay kadar sonra) turuncu saçlı azcık da çilli bir kız arkadaşım oldu. o zaman anladım ben durumu. sonra klasik son tabi, ayrılık falan filan.

  ama o ayrılıktan sonra her turuncu saçlı kızı o sanmaya başladım. hani ayrılıktan sonra normal şeyler bunlar tabi ama, hasta bi insan olduğumdan dolayı turuncu saçlı ve "güzel" kız bulma oranının %3 civarında olduğunu tespit ettim. güzelliği geçtim yarım dünya kızlar oluyordu onları bile o gibi görüyordum.

  neyse geçti bi süre sonra tabi ama yarım dünya kızlara bakma olayı kaldı bende. ortamda bir tane turuncu saçlı olunca, geri kalan taş sarışın ablalar, siyah saç beyaz ten renkli göz ablalar solda sıfır kalıyor.

  yalnız şu an şöyle bir durum oluştu. üniversiteyi kazanan her hanım kızımız saçını kızıl veya turuncuya boyuyor. anlamışlar sanırım benim turuncuya zaafım olduğunu. burdan yetkili kuaförlere sesleniyorum. çirkinse boyamayın lütfen! siz öyle yapınca benim turuncu aşkım azalıyor, turuncu-sarı arasını, turuncu-kızıl, kızıl sevgisi artıyor. yapmayın, safkan turuncu olsun sadece ortalıkta.

  if you think blondes do it better, it's because you've never had a redhead!

  selamlar, christina hendricks..
 • mevzubahis kızlar aslında kızıl saç isteyerek saçlarını boyatırlar, ama boya akar ve turuncu saçlar kalır geriye. ama doğal saçı turuncuysa diyecek sözüm yok sözlük. çünkü doğal turuncular çil ve gri renk gözüyle estetiği yakalamakta olüp, baya revaçtadırlar.
 • (bkz: simone simons)
 • en güzel örneğini aylin aslım'ın oluşturduğu kızlardır.
 • göğüs çevresi ve burun üstündeki çiller ile bezendiğinde ağlatır.

  edit:ulaşabilene sevinçten, ulaşamayana üzünçten.
 • orijinallerse çok hoş olabilirler...