• defolu yolladıkları ürünü sağlamıyla değişim talep edince sitede 47 tane görünmesine rağmen stokta yok diyorlar. demek ki sağlam bir tane yok.
  • trendyol'un anlaşmalı mağazası olarak satış yaptıklarını görünce güven alarak alışveriş yaptığım internet mağazası.

--- spoiler ---
    ürünleri kendi sitelerinde daha uygun fiyata satılıyor trendyol da ufak fiyat farkları var.
    --- spoiler ---

bir ürünüm 8-9 gün içerisinde geldi sadece ama onun dışında çok memnun kaldım.
  • yani içimden 26 eylül 2018 turuncuelma.com rezaleti başlığı açmak geldi ama değmez be, yemin ederim değmez.
    araç süpürgesi aldım sinbo marka. hem kırık geldi hem çalışmıyor.
    çalışsa kırıklığını umursamayacağım neredeyse ama cevap da vermiyorlar iletişim'e.
    bi bakayım dedim yorumlara. zibilyon tane şikayet var haklarında ve hiçbirine dönüş yapılmamış. ürünü iade edemeyenler mi ararsın, iade edip kaç aydır parasını alamayan mı, cevap verilmeyeni mi!
    iletişime yazılan hiçbir mesaja dönüş yapılmıyor.

turuncu elma sesimi duyuyorsan 5bab625a01e89 iade talep no'suna cevap ver, aksi takdirde kendimi öldürürüm. keserim internetimi. yaparım.

edit: her ne kadar buradan gördüklerinden intiba açısından olduğunu düşünsem de telefon yoluyla dönüş yapıldı. mağduriyetimin giderileceğini ilettiler. teşekkür ediyorum kendilerine.
    inşallah ilerleyen süreçte de iletişim kısmından yazılanlar için de böyle seri dönüş yaparlar (ya da yapıyorlar ben ona denk gelemedim bilemedim altan)

edit2: zamanında beni arayıp sitemkar sitemkar konuşan müşteri hizmetlerindeki hanımefendiyle tekrar konuşmak isterim. 26sında iade ettiğim ürün için halen bir geri dönüş olmadı. saçmalığa bakın ki iki üç gün önce ürünün teslim mesajı geldi. ben ürünü iade etmişim adamlar teslim mesajını yeni atıyor. abes bir sistem. yazık.
  • defolu urunler satan girilmesi gereken e-ticaret sitesi
  • rezalet bir firma. sakın arkadaşlar, sakın. değişim talep ettiğim ürünü göndermediler, aramadılar bile
  • eğer bir sorunla karşılaşırsanız deve kuşu misali ne telefona bakarlar ne de ilgilenirler. şu an burayı siparişiniz varken okuyorsanız geçmiş olsun :)
  • aslında rezalet başlığı açmaya değer olaylar yaşadım ama uğraşmaya değmez, özet geçeceğim.

1- siparişim çok geç sevk edildi.

2- fatura kesildiğinde yanlış ürün göndereceklerini fark edip hemen aradım ama "rahat olun" dediler, buna rağmen yine yanlış ürün gönderdiler.

3- ürün kargo için yeteri kadar iyi paketlenmediğinden kurye kargoyu getirdiğinde ambalaj darmadağındı ve üründe ufak çaplı hasar vardı. özenle paketleyip geri gönderdim.

4- yanlış gönderdikleri için kendilerine iade ettiğim bu ürünün ücretini 14 gün sonunda ancak geri ödediler. öncesinde yaptığımız görüşmede de "nasıl ki sizin tüketici olarak 14 gün iade hakkınız varsa bizim de ücret iadesi için 14 iş günü yasal süremiz var..." gibi saçmasapan bir savunma yaptılar. oysa tüm uyarılarıma rağmen yanlış gönderdikleri ürünü iade ediyordum ben. hatalarını telafi etmeye çalışmak yerine böyle bir üslup tercih etmeleri de ne bileyim...

velhasıl, sıkıntılı bi firma.
hesabın var mı? giriş yap