şükela:  tümü | bugün
 • çağrı merkezlerinde şunun için 3'e bunun için 5'e basınları dinlemeden direkt olarak istediğiniz işlemle ilgili müşteri temsilcisine bağlanmanızı sağlayan uygulama: https://itunes.apple.com/…pp/tusla/id687744953?mt=8

  beyle de bir videosu var: http://vimeo.com/72494077
 • müşteri hizmetlerini aradığımızda; yaşanan genel sıkıntı ihtiyacımız olan menüyü bulamamak, müşteri temsilcisine bağlanamamaktır.

  tuşla da bu srunu çözmeyi amaçlayan bir akıllı telefon uygulaması. içinde; çoğu çağrı merkezinin menüleri, görsel olarak sunulmuş. mesela siz avea'yı seçip; müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum'u seçiyorsunuz; gerekli tuşlara tuşla basıyor; sizi direkt olarak temsilciye bağlıyor.

  (bkz: https://tus.la/)
 • "arayarak destek alma" olayını bitirecek, firmaların, müşterileriyle; sevgiliyle whatsapp'ta yazışırmış gibi mesajlaşmasını sağlayacak. görüşmeler kaydedilmeyecek, zaten hep önünüzde olacak.

  vizyon heyecan verici.
 • youtubedaki ios reports kanalını takip ederken keşfettiğim güzel uygulama. firmaların müşteri hizmetleri ile kaybettiğiniz zamanı önemli ölçüde azaltıyor. uygulamaya girip ulaşmak istediğiniz menüyü seçtikten sonra isterseniz sizin yerinize arama yapıp, tuşlara basıyor ve örneğin 50 sn yede ulaşacağınız bir menüye 20 sn yede ulaşmanızı sağlıyor. hatta çok derinlere gizlenmemişse direk müşteri temsilcisine ulaşabilmeniz mümkün.
  incelediğim kadarı ile hemen hemen büyük tüm firmalar mevcut ama uygulamayı açınca görünen her firma sisteme detaylı olarak işlenmemiş, şimdilik pek çoğu sadece telefon numaralarından ibaret ama uygulama gelişmeye çok açık. merak edenler buradan izleyebilir https://www.youtube.com/watch?v=055gvih2pse
 • çağrı merkezlerine ulaşma aşamasında sinir krizi geçirenler için kurtarıcı bir uygulama kendisi. telefonda saatlerce çağrı merkezi kitlemesi yaşayan al bundy performansına sahip bir insan olarak sinir harbimi yarıya indirmiş bulunmaktadırlar. sırf bu yüzden bile takdir edilesi. öte yandan gayet başarılı bir uygulama belli ki proje iyi yönetiliyor. bu tip yerli, iyi kotarılmış işler beni mutlu ediyor. daha da büyüyüp bünyelerindeki firmaları arttırmaları ve başarılarının devamı dileğiyle.
 • müşteri temsilcisine bağlanma kısa yollarının app'e kemiğe bürünmüş halidir. indirin, kafanız rahat olsun.
 • çağrı merkezlerine maliyet düşürücü modeller sunarken, kullanıcılara daha akıcı bir deneyim yaşatmayı hedefleyen firma.

  en son olarak geliştirdikleri ürün ise: whatsapp çağrı merkezi