şükela:  tümü | bugün
 • bir tus dershanesi. 2011'de kurulmuş. rakiplerine göre küçük. tüm şubelerde aynı kadronun derse gireceğini, öğrencilerin hocalarla birebir iletişim içinde olacağını söylüyorlar.
 • birkaç sene önce op dr ahmet erkek'in tıpta uzmanlık sınavı (tus) için küçük gruplara özel ders vermeye başladığı doktorların, puanlarında dramatik yükselmeler gördükçe birbirlerine tavsiye etmesi yoluyla büyüyen ve bugün onlarca şubeye sahip tus dershanesi.

  dershaneye iki ardışık dönem kaydolmuş biri olarak notların aylar içinde bile güncellendiğini gördüm. 4.sınıfta topluca kaydolduğumuz rakip dershanelerin notları üç sene boyunca değişmemişti halbuki..
  tus bir sıralama sınavı olduğu için fark yaratma açısından notların güncelliği belki de en önemli unsur.
  onun dışında tus sınavına giren hekimler zaten zamansızlıktan şikayetçiler; rakip dershaneler kapıyı saat 7'de kilitleyip giderken, tusworld 24 saat etüd imkanı sağlamaktadır.
  iki senelik tus hazırlık dönemimde bazı arkadaşlarım öğrencilikte tam üç sene her haftasonu dershaneye gidip sonunda barajı bile geçemezken; tusworld ile birkaç ay içinde büyük ivme yakalayıp derece yapabildiler
  piyasadaki en iyi hocaları bünyesinde bulunduran, kurucu op dr ahmet erkek'in her bir öğrencisine sanki tek öğrencisi oymuş gibi özveriyle, sabırla ilgilendiği; esnek ders/kamp saatleriyle zorlu çalışma saatleri olan hekimlere katılım kolaylığı sağlayan bir dershane olarak tusworld rakipleri arasında en kaliteli tus dershanesidir.
 • sadece rakip dershanelere bok atarak bi yerlere gelmeye çalışan tus dershanesi
 • bir anda bir sürü hekimin ve hekim adayının telefon numarasını (artık her nasılsa) bulmuş tus dershanesi. bir arkadaşınızın etiketiyle çekiliş kazandınız, instagramda diyerek mesaj atıp aramışlardır.

  işin ilginç olan tarafıysa aradıkları insanların çoğunun instagramlarını ders çalışmak için silmiş/kapatmış olmaları. bazılarının da anne babasına aynı mesajı atmış bulunmaktalar.
 • hafif periferde bir 3. sınıf öğrencisi olarak araştırmaya giriştiğim kurum. iddialılar, ama içi ne kadar dolu bilemiyorum. bilenler ve
  ya olumlu/olumsuz fikri olanları mesaj kutuma beklerim.